Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman için Francesca Chillemi iddiası

Can Yaman'ın İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ayrıldığı ve yeni dizisindeki partneri Francesca Chillemi ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Peki, Francesca Chillemi kimdir? Francesca Chillemi ile Can Yaman sevgili mi? Gelin bu soruların cevabına hep birlikte bakalım!

Diletta+Leotta+ile+a%C5%9Fk+ya%C5%9Fayan+Can+Yaman+i%C3%A7in+Francesca+Chillemi+iddias%C4%B1
ABONE OL
1 / 14

Kariyerine İtalya'da devam eden Can Yaman, orada yoğun bir ilgiyle takip ediliyor bildiğiniz üzere. O proje senin bu proje benim, o dizi senin bu film benim takılıyor. Ünlü oyuncu resmen İtalya'da yeniden doğdu diyebiliriz!

2 / 14

Bir de ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile inişli çıkışlı ilişkisiyle epey gündem olan Can Yaman'ın şu sıralar hayatında başka birinin olduğu söyleniyor!

3 / 14

Takvim Gazetesi'nin haberine göre İtalyan spiker sevgilisi Diletta Leotta'dan ayrıldığı iddia edilen Can Yaman, yeni rol arkadaşı Francesca Chillemi'yle aşk şovuna başlamış! "Sandokan" dizisi öncesi İtalyanca olan "Violet Like the Sea" projesinde ünlü oyuncu Francesca Chillemi ile başrol oynayan Yaman, önceki gün paylaştığı pozuyla kafa karıştırmış.

4 / 14

Chillemi'nin, Can Yaman'a aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmamış. “Violet Like the Sea” dizisi Simona Tanzini’nin Sellerio tarafından yayınlanan “Conosci l’estate?” adlı romanından uyarlanmış.

5 / 14

Dizi hem komedi hem de gerilim unsurlarını taşıyormuş. Diletta Leotta ile fotoğraflarını Instagram sayfasından silmeyen Yaman'ın İtalya'nın en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Francesca Chillemi ile adının aşk dedikodusuna karışması yabancı basında da haber olmuş.

6 / 14

Gelin birazcık kendisini stalklayalım!

7 / 14

Öncelikle, Francesca Chillemi kimdir?

8 / 14

1985, İtalya doğumlu olan Chillemi aynı zamanda 2003 yılında Miss Italy birincisi olmuş!

9 / 14

Yaptığımız araştırmaya göre Stefano Rosso ile şöyle mutlu bir ailesi varmış. Kızının adı da Rania'ymış.

10 / 14

2015 yılından beri birlikte olan çift, 2016 yılında kızlarını kucağına almış. Hala birlikteler mi yoksa ayrılar mı bilemiyoruz.

11 / 14

Fakat sevgilisinin Instagram hesabında hala fotoğrafları duruyor şu şekil! Aynı zamanda Francesca Chillemi'nin Instagram'ında da...

12 / 14

Peki, siz Can Yaman'ın yeni partnerini nasıl buldunuz?

13 / 14

Bakalım yeni dizi aşkıyla arasında bir şey var mı yok mu?

14 / 14

Bekleyip göreceğiz!

>