Diletta Leotta dudak dudağa! 'Can Yaman da aldatıldıysa'

Diletta+Leotta+dudak+duda%C4%9Fa%21;+%E2%80%99Can+Yaman+da+aldat%C4%B1ld%C4%B1ysa%E2%80%99
ABONE OL

'Sandokan' dizisinin hazırlıkları ve çekimleri için İtalya’ya giden Can Yaman’ın, spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncunun evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalandı. Magazin gündemine bomba gibi düşen görüntü sonrası 'PR çalışması' yorumları yeniden gündeme geldi.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Diletta Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma'nın başkan yardımcısı Ryan Friedkin, dudak dudağa görüntülendi. İtalya'da yayın yapan 'OGGI' dergisi, ikilinin romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınladı.

2 / 10

Flaş görüntü sonrası tüm gözler Can Yaman'a çevrildi. Yaman ile Leotta'nın birlikte çekildiği fotoğrafların hala sosyal medya hesaplarında yer aldığı görüldü.

3 / 10

Sabah gazetesinden Mevlüt Tezel, "Can Yaman da Aldatıldıysa" başlıklı yazı ile bu olayı köşesine taşıdı:

"Ünlü oyuncu Can Yaman'ın bir süredir aşk yaşadığı ve şubat ayında evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalandı.

4 / 10

'Can Yaman bile aldatılıyormuş' diyenler var. Belki de ünlü oyuncunun tüm İtalya macerası bir 'PR' projesidir!

5 / 10

"PROJE AŞKLAR..."

Can Yaman'ın İtalya'daki o meşhur havaalanı karşılamasında çığlık atan İtalyan kızlara elinde mikrofonla bir amigo gibi 'Can Yeman, Can Yeman' diye tempo tutturan adam kafalarda soru işareti oluşturmuştu!

6 / 10

Can Yaman'ın Diletta Leotta ile olan fotoğrafları da sanki bir dergi çekimi gibi duruyordu. Ünlüler dünyasında proje aşklara sık rastlanır. Menajerler çıkışta olan bir oyuncuyu mutlaka popüler bir kişiyle eşleştirir.

7 / 10

Gerçek sevgili spot ışıklarının gerisinde durur. Acaba Can Yaman'ın Diletta ile ilişkisi de bir 'PR' çalışması mıydı?"

8 / 10

GÖKYÜZÜNDEN EVLENME TEKLİFİ

Kısa bir süre içinde sevgilisine evlenme teklifi eden Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı, "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." yazılı İtalyanca sözleri Roma'da uçurtmuştu.

9 / 10

28 BİN DOLARLIK YÜZÜK

Geçtiğimiz günlerde Diletta Leotta'nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Yaman'ın kendisine aldığı tektaşı dikkat çekmişti. Can Yaman'ın, yüzük için 28 bin dolar (228 bin TL) ödediğine ilişkin iddialar İtalyan basınında yer almıştı.

10 / 10

YENİ EVDEN İLK POZ

Geçtiğimiz haftalarda Roma'daki yeni evlerine taşınan ikili, aşk yuvalarından mutluluk pozu vermişti. Leotta, bu pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

>