Dilenmek zorunda kalacaktım!

Dilenmek+zorunda+kalacakt%C4%B1m%21;
ABONE OL

Selim Sarı ile evlendikten sonra yurt dışına yerleşen ve dokuz yıl Amerika'da yaşayan eski model ve oyuncu Didem Uzel, başından geçen ilginç olayı anlattı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

1993 Best Model of Turkey ve 1994 Miss Turkey yarışmalarından ikincilik elde eden Didem Uzel, ardından Avrupa Güzeli yarışmasında da derece aldı.

2 / 8

Ünlü modacıların defilelerinde boy gösteren Uzel, birçok dizide izleyici karşısına çıktı. Uzel'in, 2012 yılında evlendiği Selim Sarı ile tanıştıktan sonra hayatı değişti ve Amerika'ya yerleşti.

3 / 8

Dokuz yıl Amerika'da yaşayan tescilli güzel Didem Uzel, başından geçen ilginç olayı Sabah gazetesinden Merve Yurtyapan'a anlattı.

4 / 8

"Yeni doğum yapmıştım. Amerika'ya da yeni alışmaya başlıyordum. Oğlumu uyutup koştura koştura alışverişe gidiyordum. Bir gün yine böyle kısıtlı bir anda biraz dolaşmak ve ihtiyaçlarımı almak için dışarı çıkmıştım..."

5 / 8

"Sonra farkında vardım ki cebimde cüzdanım yok. O anda yaşadığım şoku anlatamam. Bir de metro kartımda tek bir yön hakkım kaldığını fark ettiğimde dünyam yıkıldı..."

6 / 8

"Günüm Bryant Park'ta çimenlerde oturarak geçti. Bütün gün ot yoldum. Bir yere gitmeye kalksam birinden dilenecektim, başka şansım yoktu..."

7 / 8

Uzun yıllardır Amerika'da olan 49 yaşındaki eski model, koronavirüs salgını döneminde ABD'de yaşanan birçok sıkıntı nedeniyle Türkiye'ye geri döndü.

8 / 8

Uzel, "Şehir merkezinden uzakta yaşıyorduk ve kimsemiz yoktu. Bazen duvarlara bakıp ağladım. Ayrıca Amerika'da acillerdeki sıkıntıdan dolayı sorun yaşayacağımızı düşünüp ülkemize döndük. Burada güvendeyiz" şeklinde konuştu.

>