Dilan Çıtak Tatlıses-Levent Dörter ilişkilerini sonlandırdı

Dilan+%C3%87%C4%B1tak+Tatl%C4%B1ses-Levent+D%C3%B6rter+ili%C5%9Fkilerini+sonland%C4%B1rd%C4%B1
ABONE OL

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Levent Dörter'den ayrıldı. Bir dargın bir barışık olan ikili, nikah için gün sayıyordu.

1 / 8

Habertürk'te yer alan habere göre; Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter, ilişkilerine bir kez daha nokta koydu. Müzisyen çift, sosyal medyada takipleşmeyi bıraktı ve birlikte oldukları fotoğraflarını sildi.

2 / 8

Bir dargın bir barışık aşıklar Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter, geçtiğimiz yıl eylül ayında nikah masasına oturacaklarını söylemiş ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle düğünü ertelemişlerdi.

3 / 8

Levent Dörter, "Bir imzalık işimiz var, o imzayı da en güzel anda, moraller yerine geldiğinde sizleri de şahit yaparak atmak istiyoruz" açıklamasını yapmıştı.

4 / 8

İlişkilerinin başlarında sevgilisinin kendisini aldattığını beliten Dilan Çıtak, "Ben bu konularda daha çok psikolojik yaklaşırım. Bunun psikolojisine inmek isterim çünkü bunu kimse sebepsiz yapmaz" itirafında bulunmuştu.

5 / 8

Levent Dörter hakkında "En büyük aşkı ve sevgiyi bende yaşadı" ifadelerini kullanan şarkıcı, "Ben çekilmez bir kadınım. Levent gibi sadece sakinlik ve özgürlük isteyen bir adam için başına gelmiş en büyük belayım. O yüzden bana katlanıyorsa ben onun için gerçekten özelim" şeklinde konuşmuştu.

6 / 8

Dilan Çıtak Tatlıses, geçtiğimiz çarşamba günü büyük bir şok yaşamıştı. Yabancı uyruklu dört kişilik grup, 31 yaşındaki şarkıcının Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde olay çıkarmıştı. Tartışma bir anda kavgaya dönüşmüş ve bir çalışan darp edilmişti.

7 / 8

Yaşananların ardından Harbiye Polis Merkezi'nin yolunu tutan ve turistlerden şikayetçi olan Dilan Çıtak, ifade verdikten sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

8 / 8

"Şu an çalışanımın sağlığını düşünüyorum, aklım onda. Tomografi çekilecek. Kötü bir şey yaşadık. Asistanım randevu olmadığını söyleyince arbede yaşandı ve direk saldırdılar. Parfüm şişesi ile çalışanımın kafasını yardılar."

>