Deniz'den şok sözler

Deniz Akkaya, eski partnerleri Bircan Bali ve Seren Serengil’e yönelik zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Deniz%E2%80%99den+%C5%9Fok+s%C3%B6zler
ABONE OL

Bircan Bali ve Seren Serengil’in yorumculuk yaptığı ‘Söylemezsem Olmaz’ programına yeni sezonda Deniz Akkaya dahil olmuştu. Ancak ekran macerası kısa süren Akkaya, programdan ayrıldı. Serengil ve Bali, Akkaya’nın ayrılık kararıyla ilgili; “Maalesef, Deniz Akkaya, programda artık yer almayacak. Kendisine teşekkür ederiz” şeklinde bir açıklama yaptı.

‘Hangisi daha çapsız?’ 

Deniz Akkaya ise, sürpriz ayrılık sonrası sessizliğini bozdu. Bir programa katılan Akkaya, kendisine yöneltilen, “Seren Serengil mi tehlikeli, Bircan Bali mi?” sorusuna bomba bir yanıt verdi. Deniz Akkaya, “İşin komik tarafı benim tehlikeli anlayışımın çok dışında bu iki örnek. Donanımsız adam çok tehlikeli olamaz. Çapsızlık tehlike yaratmaz. ‘Hangisi daha çapsız?’ diye sor vereyim yanıtı” dedi. /

'Beni sevmemeleri normaldir'

Deniz Akkaya, Serengil ve Bali için ayrıca “Bana kanal çok, onlara kanal yok. Yanınıza genel kültürü sizden daha yüksek, kitap okuyan, kelime haznesi daha fazla, cümleye başladığında bitirebilen bir kadın oturduğu zaman sizin eksikliğiniz hissedilir. O yüzden beni sevmemeleri normaldir” ifadelerini kullandı.

>