Deniz Seki ve mavi bikinisi

50 yaşındaki ünlü şarkıcı Deniz Seki'den tekne pozları ardı ardına geliyor. Şimdilerde sevgilisi ile tatilin keyfini çıkaran Deniz Seki, son olarak tekne pozunu paylaştı. Mavi bikinisi ile poz veren Seki'nin photoshop'u bir hayli abarttığı görülüyor.

Deniz+Seki+ve+mavi+bikinisi
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Yaşadığı zor günler gibi kilolarını da geride bırakan, adeta küllerinden doğan Deniz Seki değişimiyle büyük beğeni topluyor. Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor.

2 / 10

Deniz Seki, tatil sezonunu açtı, mavi tura çıktı. Çektiği fotoğrafları da sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

3 / 10

Seki, son paylaşımında photoshop'u bir hayli abarttı. Yanlış uygulama ile bacağını yamultan Seki, gelebilecek kötü mesajlara karşı önlem aldı. Ünlü şarkıcı diğer fotoğraflarının aksine bu paylaşımını yorumlara kapattı.

4 / 10

Deniz Seki, geçtiğimiz gün kırmızı mayosu ile tekne pozu verdi. Mayosunun üzerine mini eteğini çeken Deniz Seki'ye beğeni yağdı.

5 / 10

Deniz Seki'nin "Bugün de kırmızılandık" notunu düştüğü pozundaki ufak dokunuşları ise dikkatli gözlerden kaçmadı. Ünlü popçu, hakkında 'photoshop' iddiaları başlamadan önce Instagram üzerinden bir açıklama yapmıştı.

6 / 10

"GENİŞ AÇI ÇEKİMİ"

Seki, "Şimdi 'photoshop'la bacaklarını niye uzattın?' diyenler gelmeden hemen yazalım, sakin olun arkadaşlar sadece geniş açı çekimi. Filtreye gerek yok" ifadelerini kullandı.

7 / 10

"BEĞENMEZLER OLUR BİTER"

Paylaşımlarına gelen photoshop yorumlarını reddeden Seki, "Katıldığım televizyon programlarında ne kadar zayıfladığım görülebilir. 'Ben dünyanın en güzel kadınıyım' diye bir iddiam yok, beğenmezler olur biter. Kötü enerjilerini onlara yollayıp hepsini sevgiyle kucaklıyorum" demişti.

8 / 10

"BACAKLAR GERÇEKTEN ZAYIF"

22 kilo verip 36 bedene düşen Deniz Seki'yi zayıflatan diyetisyen ve yaşam koçu Şeyda Coşkun, "Bacaklar gerçekten ekstra ince, ben kefilim" açıklamasını yapmıştı.

9 / 10

İRFAN ÖZÇELİK-DENİZ SEKİ BARIŞTI

Deniz Seki, geçtiğimiz mart ayında ayrıldığı iş insanı İrfan Özçelik ile aralarındaki buzları erittiğini sosyal medyadan duyurmuştu.

10 / 10

Sevgilisiyle selfie yaptığı kareyi paylaşan sanatçı, “Yanında hep böyle gülebileceğiniz insanlarla olmanız dileğiyle" notunu yazıp, kalp emojisi koymuş ve sevgilisini kalbine etiketlemişti.

>