Deniz Akkaya hapse girdi

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci ile aralarında çıkan kavga sonucu tedbir kararını hiçe saydığı için 3 gün zorlama hapis yatacak. Selin Ciğerci, taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istediğini duyurunca, Akkaya da, programda ağır sözler sarf etmişti.

Deniz+Akkaya+hapse+girdi
ABONE OL
Beyaz TV’de Seren Serengil ve Bircan Bali’nin sunduğu Söylemezsem Olmaz’ın yeni sezonunda Arto’nun yerine geçen Deniz Akkaya, programa çıkamadı... Akkaya, programın başlamasına günler kala kişisel Instagram hesabından art arda, davalık olduğu Selin Ciğerci ile ilgili çok konuşulacak iddialar ortaya atmıştı.
 
Deniz Akkaya daha sonra canlı yayına evinden bağlanarak katıldı ve söylediklerinin yanlış olmadığını vurgulayarak, sadece tedbir kararı sürecinde konuşmaması gerekirken, sosyal medya hesabı Instagram’dan yayın yaptığı ve paylaşım yaptığı için bu cezayı aldığını ifade etti. Akkaya, gün içinde teslim oldu. 
 
Avukatı açıkladı
 
Deniz Akkaya’nın avukatı şu açıklamayı yaptı: Müvekkil Deniz Akkaya hakkında 6284 Sayılı yasa kapsamında 3 günlük zorlama hapis uygulanmasına karar verilmiştir. Temyiz başvurusunda bulunulacaktır. Ancak yapılacak başvuru, kararın hukuki sonucunu ortadan kaldırmayacağından müvekkil Deniz Akkaya teslim olmuştur. Verilen karar bir disiplin hapsi olup, bir mahkûmiyet kararı değildir. Müvekkilin haklı mücadelesi hukuk çerçevesinde devam etmektedir. 
 
>