Demi Rose içini döktü! Annesinin bile zorbalığına uğramış

Kıvrımlı model Demi Rose, çocukluğu boyunca arkadaşlarının ve annesinin kötü davranışlarına maruz kaldığını, üzerindeki baskıyı hala hissettiğini söyledi.

Demi+Rose+i%C3%A7ini+d%C3%B6kt%C3%BC%21;+Annesinin+bile+zorbal%C4%B1%C4%9F%C4%B1na+u%C4%9Fram%C4%B1%C5%9F
ABONE OL
1 / 11

Instagram’da 20 milyon takipçisi bulunan Demi Rose, güzelliği ve gösterişli hayatıyla ön plana çıksa da çocukluk dönemi bu kadar parlak değildi.

2 / 11

Kıvrımlı güzel, çocukluk yıllarında başına gelen bazı üzücü olayları cesurca açıkladı.

3 / 11

Şu an 27 yaşında olan Demi, okuldayken arkadaşlarının zorbalığına uğradığını, saçına sakız yapıştırıldığını ve arkadaşları kötü davrandığı için okula gitmediğini söyledi. Demi, o dönemleri şöyle anlattı:

4 / 11

“Okuldaki çocukluğum boyunca herkes tarafından zorbalığa uğradım. Erkekler, kızlar ve bu yüzden gerçekten eğitim alamadım. Eskiden herkes benimle alay etmeyi severdi, saçıma sakız yapıştırırdı.”

5 / 11

“ANTİDEPRESAN ALMAYA BAŞLADIM”

"Haftada yaklaşık üç saat falan okula giderdim, sadece en sevdiğim dersleri seçerdim, terapi ve antidepresan alırdım.”

6 / 11

“Bazı kızlar tarafından okulda çok utandırılmıştım. Annemi örnek aldım, mesela bir sorunu olsaydı içmeye giderdi. Bir gün gerçekten utandığımı hatırlıyorum ve annem evde yokken iki büyük bardak alkol içtim.”

7 / 11

"Sonra eve geldi ve ben hastaydım. 15 yaşında falandım. Bu büyük bir büyüme anı gibiydi.”

8 / 11

"Gerçekten okula gitmeyi bıraktım. Sadece nefret ettim. Benim için çok fazlaydı. Ama sonra tüm dünyam çevrimiçi oldu, bu yüzden MySpace'i başlattım ve fotoğraf falan göndermeye başladım.”

9 / 11

Demi, bir yıl içinde hem annesini hem babasını kaybetmenin acısını yaşadı.

10 / 11

“ANNEMİN BASKISINI HİSSEDİYORUM”

Demi, büyümüş olmasına rağmen annesinin kendisine sarf ettiği sözler yüzünden hala baskı altında hissettiğini söylüyor.

11 / 11

Demi Rose, “Annem bile bana biraz kötü davrandı. 'Senin yaşındayken senden daha güzeldim' diyordu. Bu yüzden sanırım biraz daha çabalamamı sağladı, ne demek istediğimi anlıyor musun? Sadece kendimi çok fazla baskı altına aldım” dedi.