Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik doğum günü mesajı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla sevgilisi Oğuzhan Koç'un doğum gününü kutladı. Özdemir, Koç ile çekildiği kareye 'Ruhunun tüm inceliklerini benimle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun sevgilim. Hep ol...' notunu düştü.

Demet+%C3%96zdemir%E2%80%99den+O%C4%9Fuzhan+Ko%C3%A7%E2%80%99a+romantik+do%C4%9Fum+g%C3%BCn%C3%BC+mesaj%C4%B1
ABONE OL

14 Şubat Sevgililer Günü'nde oyuncu Demet Özdemir'e evlilik teklifi eden ve "Evet!" yanıtını alan şarkıcı Oğuzhan Koç, 37 yaşına bastı. Nikah masasına oturmaya hazırlanan ikiliden Özdemir, sevgilisinin doğum gününü kutladı.

HEP OL SEVGİLİM

Koç ile birlikte çekilen romantik fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Demet Özdemir, "Sana hep söyledim; seversem görersin... Ruhunun tüm inceliklerini benimle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim. İyi ki doğdun sevgilim. Hep ol... Doğarsan görersin... " mesajını yayınladı.

İYİ Kİ!

Ünlü oyuncu, bu fotoğrafları da, "İyi ki!" sözleriyle paylaştı. Koç ise Özdemir'in gönderilerine, "Sevgilim..." sözleriyle karşılık verdi.

DÜĞÜNÜMÜZ 2 GÜN SÜREBİLİR

Öte yandan geçtiğimiz ay Bebek'te görüntülenen Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti, düğün törenlerinin 4 gün süreceği yönünde çıkan haberlere açıklık getirmişti.

İkili, "Dört gün değil ama iki gün olabilir. Bir günü de arkadaşlarımızla eğlenerek geçirmek istiyoruz, herkese zaman ayırmak istiyoruz. O yüzden şimdiden bir şey söyleyip, daha sonra onu yapamamak kötü olur" demişti