Demet Akalın o teyzeyi buldu: Evinin döşemesi bizden!

Şarkıcı Demet Akalın, yangında evi kül olan bir kişiye ulaştığını ve yardımda bulunacağını ifade etti. Akalın, konuyla ilgili, 'Evini döşemesi, yatağı bizden... En yakın zamanda dernek kuracağım. Çok yardım geliyor' ifadelerini kullandı.

Demet+Akal%C4%B1n+o+teyzeyi+buldu:+Evinin+d%C3%B6%C5%9Femesi+bizden%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 5

Türkiye'nin birçok noktasında devam eden orman yangınları 7'nci gününde. Şu ana kadar 134 yangın söndürülürken, 10 yangın sürüyor. Manavgat'ta bir mahalle daha boşaltılırken, Marmaris'teki yangınla birlikte kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

2 / 5

Söndürme çalışmaları aralıksız sürerken ünlü popçu Demet Akalın (49) da yardım için seferber oldu. Akalın, yangından etkilenen ve evi kül olduğu için dışarıda yatmak zorunda kalan o kişi için harekete geçti.

3 / 5

"TEYZEMİ BULDUM"

Twitter hesabından paylaşımda bulunan şarkıcı, "Teyzemi buldum. Evini döşemesi, yatağı bizden... " ifadelerini kullandı.

4 / 5

En yakın zamanda yardım derneği kuracağını da belirten Akalın, "Çok yardım geliyor. Haluk (Levent) nasıl kurdu acaba? Şu dünyada işe yaradığını hissetmek..." şeklinde konuştu.

5 / 5

"KAMYONUMUZ YOLA ÇIKACAK" DEMİŞTİ

Dün yangından etkilenen bölgelere 20-25 bin TL'lik yardım göndereceğini açıklayan Akalın, Instagram'dan yayınladığı videoda gözyaşlarına hakim olamamıştı.

>