Demet Akalın kafa karıştırdı! Danla Bilic ile Poyraz Teoman evlendi mi?

Demet+Akal%C4%B1n+kafa+kar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1rd%C4%B1%21;+Danla+Bilic+ile+Poyraz+Teoman+evlendi+mi?
ABONE OL

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in evlendiği iddiası gündem oldu. Bilic'in paylaştığı fotoğrafa yorum yapan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi. Ünlü şarkıcının o yorumuna Bilic'ten yanıt gecikmedi.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Şöhretini Youtube'da çektiği makyaj videoları ile yakalayan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman ile dolu dizgin aşkına devam ediyor.

2 / 8

'EVLENDİN Mİ' YORUMU!

Şu sıralar tatil yapan çiçeği burnunda aşıklar, Tulum'un ardından Miami'ye geçti. Miami'de mağazaları dolaşırken çektirdiği fotoğrafları Instagram'dan paylaşan Danla Bilic, kafaları karıştıran bir yorumla karşılaştı.

3 / 8

Sosyal medya fenomeninin karelerin altına, "Evlendin mi" şeklinde yorum yazan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi.

4 / 8

DANLA BİLİC'TEN CEVAP

Kullanıcıların aklına o yorumdan sonra 'evlendiler mi?' sorusu gelirken, çok geçmeden Bilic'ten açıklama yaptı. 26 yaşındaki sosyal medya fenomeni, ünlü şarkıcının yorumuna, "Yok yok" diyerek yanıt verdi.

5 / 8

SEVGİLİSİYLE POZUNA ANNESİNDEN VETO

Tatilde sevgilisiyle romantik anlar yaşayan Danla Bilic, son olarak Poyraz Teoman'la hamakta verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

6 / 8

Instagram'da 5,7 milyon takipçisi bulunan Bilic, "Türkiye uyanır mısın post attım" notunu düştüğü paylaşımını kısa sürede silmişti. Bilic'in annesinden veto yediği için fotoğrafı sildiği öğrenilmişti.

7 / 8

ANNESİNİN SÖZÜNÜ DİNLEDİ

Daha sonra sadece kendi fotoğrafını paylaşan Danla Bilic, "Annem 'nazar değer' dedi. Yok şaka 'ayıp' dedi" ifadelerini kullanmıştı.

8 / 8

AŞKINI BÖYLE DUYURMUŞTU

Yaptırdığı estetikler ve lüks tutkusuyla da sık sık konuşulan fenomen, Teoman'la şubat ayında gittiği Dubai tatili dönüşü yayınladığı bu pozla aşkını ilan etmişti.

>