Defne Samyeli büyüledi

Defne Samyeli, tatile çıktı. Soluğu Antalya'da alan Samyeli, güneşin ve denizin tadını çıkardı. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncunun tatil fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

Defne+Samyeli+b%C3%BCy%C3%BCledi
ABONE OL
1 / 9

15 gün sonra 49. yaşına girecek olan Defne Samyeli'nin paylaşımlarına yorum yağdı.

2 / 9

İki çocuk annesi Samyeli, fotoğraflarına ise, "Denizde..." notunu düştü.

3 / 9

GÜZELLİK SIRRI

Defne Samyeli haftanın 5 günü tekvando ve Muay Thai yapıyor. Kısacası dövüşüyor.

4 / 9

Yediğine içtiğine de dikkat etmeyi ihmal etmeyen tescilli güzel haftanın bir günü karabuğday detoksu uyguluyor. Maydanoz ve dereotunu sofrasından eksik etmiyor.

5 / 9

Saçları için ise susam yağı ile bakım uyguluyor.

6 / 9

Samyeli "Vücuduma sevgi ve saygı ile yaklaşıyorum, karşılığını da alıyorum. Ruhumdan ve bedenimden en mutlu olduğum dönemi yaşıyorum" diyor.

7 / 9

İKİ KIZI VAR

1995 yılında nikah masasına oturan mimar Eren Talu ile Defne Samyeli, 2011'de boşanmıştı. Samyeli ve Talu'nun, Derin ve Deren adında iki kızı bulunuyor.

8 / 9

EV SAHİBİYLE MAHKEMELİK OLDU

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ev sahibi Yusuf Araz ile mahkemelik olduğuna dair haberlerle gündeme gelen şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, "İsmimi kullanmakla tehdit etmişti. Manevi tazminat davası açmıştım. Ben de 'mahkeme karar versin' dedim ve mahkeme de kararını verdi. Ben de kiramı ödedim" ifadelerini kullanmıştı.

9 / 9

Yeni bir ev aradığını söyleyen Samyeli, "Daha evimi taşımadım. Ben kimsenin hakkını yemek istemem. Ben ne davalara mağruz kaldım. Hiçbir zaman boyun eğmedim" demişti.

>