Danla Bilic'in elbisesinin fiyatı şoke etti!

Danla+Bilic%E2%80%99in+elbisesinin+fiyat%C4%B1+%C5%9Foke+etti%21;
ABONE OL

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, dünyaca ünlü model Hailey Baldwin'in elbisesine özendi. Ünlü modelin üzerinde gündeme gelen elbise için kesenin ağzını açan Bilic, paylaşımıyla dikkat çekti.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Ünlü YouTuber Danla Bilic, 'Tatlıcı' sevgilisi Berat Demir ile yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Şu sıralar sevgilisi ile birlikte Miami'de tatil yapan Bilic, Instagram'daki paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

2 / 8

Son olarak dünyaca ünlü model Hailey Baldwin'in giydiği bir elbiseyi giyen Bilic olay oldu. "Giyme diyen %20 utanır mı bilmem..." notuyla pozlarını paylaşan Bilic, takipçilerini ikiye böldü.

3 / 8

3812 TL!

Bilic'in bu elbisesi çoğu takipçilerinin hoşuna gitmedi. Danla Bilic bu elbise için kesenin ağzını da açtı. Danla elbisesine 3812 TL ödedi.

4 / 8

Tatilde sevgilisiyle romantik anlar yaşayan Bilic, son olarak Teoman'la hamakta verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

5 / 8

FOTOĞRAFI SİLDİ

Instagram'da 5,7 milyon takipçisi bulunan Danla Bilic,"Türkiye uyanır mısın post attım" notunu düştüğü paylaşımını kısa sürede sildi. Bilic'in annesinden veto yediği için fotoğrafı sildiği öğrenildi.

6 / 8

ANNESİNİN SÖZÜNÜ DİNLEDİ

Daha sonra sadece kendi fotoğrafını paylaşan Bilic, "Annem 'nazar değer' dedi. Yok şaka 'ayıp' dedi" ifadelerini kullandı.

7 / 8

Sosyal medya fenomeni birkaç gün önce de kumsalda verdiği pozları "Burayla alakalı Dünya Sağlık Örgütü'yle konuşacaklarım var" diyerek paylaşmıştı.

8 / 8

AŞKINI BÖYLE DUYURMUŞTU

Yaptırdığı estetikler ve lüks tutkusuyla da sık sık konuşulan Danla Bilic, Teoman'la şubat ayında gittiği Dubai tatili dönüşü yayınladığı bu pozla aşkını ilan etmişti.

>