'Çocuk olmadıkça evliliğe gerek yok'

%E2%80%99%C3%87ocuk+olmad%C4%B1k%C3%A7a+evlili%C4%9Fe+gerek+yok%E2%80%99
ABONE OL

Şevval Şahin, çocuk olmadığı sürece evliliğe gerek olmadığını açıkladı.

Kendisinden 11 yaş büyük Yiğit Marcus Aral ile ilişkilerinin güzel gittiğini söyleyen Şevval Şahin, "Çok güzel gidiyor, her şey yolunda çok şükür" ifadelerini kullandı.
 
Sosyal medyada çok zayıf olması eleştirilen tescilli güzel, "İstesem de kilo alamıyorum arkadaşlar. Benim bünyem belli, kendimi böyle seviyorum. Kilo alma gibi amacım yok" şeklinde konuştu.
 
Muhabirlerin evlilik sorularına Aral, "Zaten beraber yaşıyoruz ama çocuk olmadıkça bence evliliğe çok fazla gerek yok, sonuçta ciddiyiz. Kafada anlaştıktan sonra kağıtta bir imzanın nedeni yok" yanıtını verdi.
 
Şevval Şahin ise 'evlilik' sorusu üzerine "Daha 21 yaşındayım, hayatta öyle şeyler düşünmem. Şu an böyle bir düşüncem yok" açıklamasını yaptı.
 
''ŞEYMA İLE İLGİLİ DÜŞÜNCEM YOK''
 
"Sevgilimin malıyım" yazan tişört giyen Şeyma Subaşı, katıldığı bir televizyon programında, "Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani" demişti.
 
Muhabirlerin, "Şeyma Hanım'ın açıklamasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?" sorusunu ünlü model, "Hiçbir şey düşünmüyorum, onunla ilgili bir düşüncem yok" şeklinde cevapladı.
 
Basın mensuplarına poz veren Yiğit Marcus Aral'ın, sevgilisi Şevval Şahin'in "Maskeni tak" şeklindeki uyarısına aldırış etmediği görüldü.
 
"ERKEK ARKADAŞIMIN MALIYIM"
 
Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sweatshirt'ü ile dikkat çekmişti. Kıyafetindeki "Erkek arkadaşımın malıyım" yazısı sosyal medyada tartışma yaratmıştı.
 
Giysinin üzerinde, "Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşçılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve seni asla bulamazlar" yazıyordu.
 
Subaşı'nın takipçilerinden söz konusu fotoğrafa ; "Umarım üstünde yazan şeylerin anlamını biliyorsundur" ve "Bu bir şaka mı?" şeklinde yorumlar gelmişti.
>