Çıplak fotoğraf şokunu böyle atlatmış!

Eski golfçü Paige Spiranac, eski sevgilisi tarafından çıplak fotoğrafının sızdırılması sonrası yaşadığı zor günleri, Sports Illustrated dergisine üstsüz poz vererek atlattığını söyledi.

%C3%87%C4%B1plak+foto%C4%9Fraf+%C5%9Fokunu+b%C3%B6yle+atlatm%C4%B1%C5%9F%21;
ABONE OL

ABD’li eski golfçü Paige Spiranac, eski sevgilisinin çıplak fotoğrafını sızdırması nedeniyle zor zamanlar geçirmişti. 29 yaşındaki Paige, o dönem nasıl atlattığını anlattı. 2018’de Sports Illustrated dergisine üstü çıplak bir şekilde poz vermenin kendisini daha iyi hissettirdiğini söyleyen Paige şöyle konuştu: “Çıplaktım, tamamen çıplaktım. Benim için en güzel an buydu. Kendimi çok güçlü hissettim ve 'Tamam, eğer bunu yapacaksam, kendi şartlarıma göre yapacağım' dedim ve vücudumu geri aldım.”

Gönderdiği çıplak fotoğrafının eski sevgilisi tarafından sızdırılmasının korkunç bir his olduğunu belirten Paige, “Tanımadığın insanlardan rastgele mesajları almak korkunçtu ve seni çok savunmasız bir şekilde gördüler. İğrençti.” dedi.Kendisine bunu yapan eski sevgilisiyle yüzleştiğinde “Bunu bana yaptığına inanamıyorum” dediğini anlatan Paige, aldığı “Fotoğrafı bana gönderen sensin, bunu hak ediyorsun.” cevabı karşısında şok olduğunu söyledi.

Artık bu olayı aştığını ve kendisini iyi hissettiğini söyleyen seksi sporcu, dergiye verdiği çıplak pozun bu konuda çok yardımcı olduğunu belirtti.