'Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın'ın son hali

%E2%80%99%C3%87%C4%B1lg%C4%B1n+Bedi%C5%9F%E2%80%99in+Banu%E2%80%99su+Sonay+Ayd%C4%B1n%E2%80%99%C4%B1n+son+hali
ABONE OL

90’lı yıllara damgasını vuran 'Çılgın Bediş'te 'Banu' karakterine hayat veren, dizi bittikten sonra İngiltere'ye yerleşen oyuncu Sonay Aydın, son haliyle beğeni topluyor.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

1996-2001 yılları arasında Kanal D'de reyting rekorları kıran 'Çılgın Bediş'in Banu'su Sonay Aydın, fenomen gençlik dizisi bittikten sonra İngiltere’ye yerleşti.

2 / 9

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sürecinde evine kapanan oyuncu, buna rağmen Ağustos 2020'de Covid-19’a yakalanan ancak hastaneye gitmeden hastalığı atlattı.

3 / 9

KORONAVİRÜS AŞISI OLDU

Pandemi döneminden önce bir üniversitede yarı zamanlı öğretmenlik yapan Sonay Aydın, geçtiğimiz günlerde İngiltere'de aşı olduğunu açıkladı.

4 / 9

49 yaşındaki oyuncu, Instagram'da yayınladığı kareye, "Evden çıktım, ilk aşımı olmaya gidiyorum. Durun sakin, hemen tepki vermeyin. Maskem çantamda ve aşıyı İngiltere'de oluyorum. Sıra 40'lı yaşlarda" notunu yazdı.

5 / 9

"BEN DE DEĞİŞTİM"

Aydın, 'Çılgın Bediş' dizisindeki halinden bambaşka bir görüntüye kavuştu. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu, paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

6 / 9

'Çılgın Bediş'in Banu'su, fiziksel değişimi hakkında, "Geçen seneler içinde her şeyin değiştiği gibi ben de değiştim. Gelen tepkilerin hep pozitif olması çok güzel" yorumunu yapmıştı.

7 / 9

"BİRKAÇ YILA TÜRKİYE'DEYİM"

Geçtiğimiz yıl Hürriyet'e yaptığı açıklamada saç rengini değiştirdiğini ve burun ameliyatı olduğunu açıklayan Sonay Aydın, Türkiye'ye dönmek ve tekrar oyunculuk yapmak istediğini dile getirmişti.

8 / 9

Kızı Talya ile İngiltere'de yaşayan ünlü oyuncu, "Birkaç yıla kadar Türkiye’ye dönmek ve oyunculuk mesleğiyle hasret gidermek istiyorum. İnsanlar beni farklı karakterlerde de izlemeli" ifadelerini kullanmıştı.

9 / 9

"İNSANLAR BENİ BANU GİBİ SANMIŞ"

Sonay Aydın, "Dizideki ve şu andaki fotoğraflarımı karşılaştırmaları beni çok güldürüyor. Sanki gerçek hayatta bile 'Banu' karakteri gibiymişim gibi. Yeni görünümden şikayetçi değilim. Rolümü o kadar güzel ve gerçekçi oynamışım ki insanlar beni Banu gibi sanmış" demişti.

>