'Cihangir’den kopamıyorum'

'Oflu Hoca' filmleriyle tanınan Çetin Altay önceki akşam Cihangir’de görüntülendi. 10 yıldır oturduğu Cihangir’den taşınsa da vazgeçemediği söyleyen oyuncu, “Alışkanlık olmuş” yanıtını verdi.

%E2%80%99Cihangir%E2%80%99den+kopam%C4%B1yorum%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Canlandırdığı Oflu Hoca karakteri ile ünlenen oyuncu Çetin Altay 2017 yılında Gamze Kaçmaz ile dünya evine girdi. Meryem Mila adında bir kız çocuğu olan Çetin Altay çok sevdiği Cihangir semtini terk edip Bahçeşehir'e taşındığını söyledi.

2 / 7

On yılı aşkın süredir Cihangir’de oturan Altay “Buna rağmen Cihangir’den kopamıyorum işimle alakalı meslektaşlarım dostlarım arkadaşlarım burada görüşmekten, onlara uğramadan yapamıyorum, alışkanlık olmuş” konuştu.

3 / 7

Çetin Altay, geçtiğimiz aylarda kızı Meryem Mila ile birlikte objektiflere takıldı. Kızını bisikletle gezdiren oyuncu, Cihangir'de oturmanın oyuncular için bir avantaj olmadığını söyledi.

4 / 7

Altay, "Hiç öyle bir şey görmedim, buradan biriyle tanışayım proje kapayım falan. Ben öyle bir şey bilmiyorum, burası merkezi ve alışkın olduğum yer" diye konuştu.

5 / 7

Son dönemde birkaç dizi ve sinema projesi olduğunu anlatan Çetin Altay, geçtiğimiz yıl yaptığı tiyatro oyununun stand-up gösterisi sanıldığını belirtip "Aslında stand-up değil, oyundu o. Öyle bir algı oldu. Tabii ki geldiğimiz yer orası Leman’da yaptım, biraz ortalık sakinleşsin tiyatrolar sinemalar açılsın. Oyun çalışacağım tiyatroya" dedi.

6 / 7

"ARKADAN GELENLER CEM YILMAZ'I BASTIRAMADI"

Çetin Altay, "Stand-up denilince ilk akla Cem Yılmaz geliyor. Bu işte sizce rakipsiz mi?" sorusu üzerine “Cem abi tabii bu işte iyi fakat arkadan gelenler herhalde çok bastıramadılar bence öyle."

7 / 7

"Standupçılar mı sadece komik ülkede? Cem abi de bir tek komik değil. Bir sürü komik insan var, kendini gösteremeyenler de var" şeklinde konuştu.

>