Chloe Loughnan: Serdar Ortaç'ın kumar tutkusu ailemize çok zarar verdi!

2014 yılında kendisinden 22 yaş büyük şarkıcı Serdar Ortaç ile evlenen ve beş yıllık evliliğini 2019 yılında sonlandıran İrlandalı model Chloe Loughnan, evliliğiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu. Sekiz yıl birlikte olduğu eski eşinin kumar tutkusunun evliliklerine çok zarar verdiğini söyleyen genç model, nafaka konusuyla ilgili de çarpıcı açıklamalar yaptı.

Chloe+Loughnan:+Serdar+Orta%C3%A7%E2%80%99%C4%B1n+kumar+tutkusu+ailemize+%C3%A7ok+zarar+verdi%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Serdar Ortaç'ın 2019'da boşandığı eski eşi Chloe Loughnan, iki yıl sonra İstanbul'a geldi. Kelebek'ten Suat Filiz'e röportaj veren İrlandalı model, Serdar Ortaç'la evliyken ve boşandıktan sonra yaşadığı sıkıntıları açık açık anlattı. İşte röportajın ilgi çekici yerleri...

2 / 9

"Nafaka ile ilgili sorunları çözmek için İstanbul’da olduğunuz söyleniyor. 600 bin TL kadar alacaklı olduğunuz ve bunun için de Serdar Ortaç’ın evine haciz koyulduğu doğru mu?" "Çok hassas bir konu... Bunu bana çok soruyorlar. Hatta bana “Çocuğunuz yok, niçin nafaka alıyorsunuz?” gibi sorular da geliyor. Sanki ben istedim eski kocamdan... Biz anlaşmalı boşandık. Ben ondan hiçbir şey istemedim. Sekiz yıl onunla kaldım ve çok şey paylaştık. Serdar sadece kocam değildi, aynı zamanda da arkadaşımdı. Beni mağdur etmek istemedi. Çocuk yapmadım ama kendimi ona adadım. Bir yerde konu çok büyüdü ve çok sabırlı kaldım."

3 / 9

"Serdar Ortaç’ın boşandıktan sonra haberiniz olmadan 15 koliden oluşan çanta, ayakkabı ve kıyafetinizi dağıttığı iddia edildi. Bu doğru mu?" "O kadar çok üzüldüm ki anlatamam, ağlamak istedim. Onları, kendim çalışıp almıştım. Bana kendimi çok ucuz hissettirdi. O eski kocam olmakla beraber arkadaşımdı. Boşandıktan sonra üzüldü ve arkamdan kötü de konuştu."

4 / 9

"Evliliğinizin bitmesindeki en büyük faktör Serdar Ortaç’ın kumar tutkusu muydu? Siz tedavi olması için savaştınız mı?" "Ben her şeyi denedim. Yardım ettim, bütün konularda olduğu gibi... Kumar, bize, evliliğimize, ailesine çok zarar verdi. Evde Serdar’dı, kocamdı; pop yıldızı değildi. Evimize bakan, akşamları yemek yediğimiz, film izlediğimiz biriydi."

5 / 9

"Konser için Kıbrıs’a gittiği zaman hemen eve dönmesini istiyordum. Eğer dönmez ve Kıbrıs’ta kalırsa, ben de ilk uçakla İrlanda’ya babamın evine dönüyordum. Sonra bana “Yine kaçtı, gitti” diyorlardı."

6 / 9

"Bir yerde eski eşinize denk gelirseniz konuşur musunuz?" "Aslında keşke Serdar ile boşandıktan sonra arkadaş kalabilseydik. Onun hayatından çıkmak istemedim. 1 sene önce bana bu soruyu sorsaydın, “Evet” derdim. Daha sıcaktım ona karşı. Ama şimdi bana yaptığı bu muamele hiç hoşuma gitmedi. Ona saygım bitti. Evliyken bana “Hanım hanım”, boşanınca “Onu şeytan görsün” diyor."

7 / 9

"Ben Türkiye’de kendime bir hayat kurmaya çalıştım. Ekmeğimin peşine düştüm ve ayakta durmaya çalıştım. Ama Serdar başka biri oldu. Boşanma mahkemesinden sonra annem, ben, o üçümüz yemek yedik. Keşke hep öyle kalsaydık. Ona çok kırıldım."

8 / 9

"PROJENİN DETAYLARINI PAYLAŞACAĞIZ"

Önceki gün ise Zorlu AVM'de görüntülenen Loughnan, iş için İstanbul'a geldiğini belirterek "Bir toplantımız vardı. Dün geldim İstanbul'a, yarın tekrar geri dönüyorum. Yakın zamanda projenin detaylarını ve güzel sürprizlerimizi sizinle paylaşacağız" demişti.

9 / 9

Akan trafik nedeniyle basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtsız bırakan İrlandalı model, kendisini almaya gelen aracına binerek AVM'den ayrılmıştı.

>