Chloe Loughnan: Canın sağolsun Serdar

Chloe+Loughnan:+Can%C4%B1n+sa%C4%9Folsun+Serdar
ABONE OL

Serdar Ortaç, 2014’te evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile geçtiğimiz sene boşanmıştı. Boşanma sonrası Serdar Ortaç eski eşine mahkeme kararı ile 1 milyon TL’lik tazminat ile aylık nafaka ödemeyi kabul etmişti. Boşandıklarında Chloe Loughnan, 'Severek ayrıldık' demiş, Serdar Ortaç ise 'Hep arkadaş kalacağız' açıklamasını yapmıştı.

Serdar Ortaç’la 5 yıllık evliliğinin bitmesinin ardından ülkesi İrlanda’ya dönen Chloe Loughnan aylar sonra eski eşi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü manken, konuyla ilgili, ''Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor. Bir ara beni aradı ‘Chloe ödeyemiyorum’ diye. ‘Niye diye sormadım bile. 2 yıl her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun. Burada ailemle mutluyum'' dedi.
 
Sık sık kumarı bıraktığını söylese de oyunlara devam eden Serdar Ortaç’ın, kumarda bir gecede servet kaybettiği biliniyor. Geçtiğimiz aylarda yaşadığı ekonomik zorlukları anlatan Serdar Ortaç “Bankadan 5 milyon TL kredi aldım, ödemeleri hazirana kadar erteledim. Yoksa zaten taksitleri ödeyemezdim. Aylık 120 bin TL sadece evin kredisini ödüyorum” ifadelerini kullanmıştı.
 
>