Chiara Passari, sevgilisi Kyrgios'un yatakta başka kadınla fotoğrafını paylaştı!

Avustralyalı tenis yıldızı Nick Kyrgios'un kız arkadaşı Chiara Passari, Instagram hesabından şoke eden bir paylaşım yaptı. Passari, sevgilisi Kyrgios'un başka bir kadınla yataktaki fotoğrafını paylaştı.

Chiara+Passari,+sevgilisi+Kyrgios%E2%80%99un+yatakta+ba%C5%9Fka+kad%C4%B1nla+foto%C4%9Fraf%C4%B1n%C4%B1+payla%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL

Tenisin yaramaz çocuğu Nick Kyrgios kort içi ve dışında yaptığı hareketlerle sık sık gündeme gelirken bu kez çok farklı bir konunun öznesi oldu.

UZUN SÜREDİR PASSARİ İLE BİRLİKTE

Erkek tenisinin şu anda 97 numarası olan Avustralyalı tenis yıldızı uzun süredir Chiara Passari ile bir birliktelik yaşıyor.

İNİŞ ÇIKIŞLI İLİŞKİ YAŞIYORLAR

Nick Kyrgios'un kız arkadaşı Chiara Passari ile ilişki sürekli inişli çıkışlı zamanlar yaşasa da hiç ayrılık yaşanmamıştı.

BAŞKA BİR KADINLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Fakat Chiara Passari geçtiğimiz gün Instagram hesabından sevgilisinin başka bir kadınla yataktaki fotoğrafını paylaştı.

'ONUNLA YATAKTA OLAN KADIN BEN DEĞİLİM'

Takipçileriyle soru-cevap yapan Passari, Krygios'un yatakta uyuyan bir fotoğrafını paylaşarak 'Onunla bu yatakta olan çıplak kadın ben değilim bu arada. Umarım açıklığa kavuşmuştur.' yazdı.

İLİŞKİLERİ SORU İŞARETİ

Şok eden paylaşım sonrası aldatmayla ilgili açıklamalarda bulunan Passari, yıldız tenisçiyle ayrılıp ayrılmadığıyla ilgili bir paylaşımda bulunmadı. İkilinin birlikte olan fotoğrafları hala Instagram hesaplarında duruyor.

>