Çetin Altay: Cihangir'de takılıp hiç proje kapmadım

%C3%87etin+Altay:+Cihangir%E2%80%99de+tak%C4%B1l%C4%B1p+hi%C3%A7+proje+kapmad%C4%B1m
ABONE OL

Komedi filmlerinin aranan oyuncusu Çetin Altay (43), kızı ile birlikte Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını cevaplayan Altay, ikamet ettiği yer ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Çetin Altay, kızı Meryem Mila ile birlikte objektiflere takıldı. Kızını bisikletle gezdiren oyuncu, Cihangir'de oturmanın oyuncular için bir avantaj olmadığını söyledi.

2 / 9

Altay, "15 senedir buralarda oturuyorum, hiç öyle bir şey görmedim, buradan biriyle tanışayım proje kapayım falan. Ben öyle bir şey bilmiyorum, burası merkezi ve alışkın olduğum yer" diye konuştu.

3 / 9

Son dönemde birkaç dizi ve sinema projesi olduğunu anlatan Çetin Altay, geçtiğimiz yıl yaptığı tiyatro oyununun stand-up gösterisi sanıldığını belirtip "Aslında stand-up değil, oyundu o. Öyle bir algı oldu. Tabii ki geldiğimiz yer orası Leman’da yaptım, biraz ortalık sakinleşsin tiyatrolar sinemalar açılsın. Oyun çalışacağım tiyatroya" dedi.

4 / 9

"ARKADAN GELENLER CEM YILMAZ'I BASTIRAMADI"

Çetin Altay, "Stand-up denilince ilk akla Cem Yılmaz geliyor. Bu işte sizce rakipsiz mi?" sorusu üzerine “Cem abi tabii bu işte iyi fakat arkadan gelenler herhalde çok bastıramadılar bence öyle."

5 / 9

"Standupçılar mı sadece komik ülkede? Cem abi de bir tek komik değil. Bir sürü komik insan var, kendini gösteremeyenler de var" şeklinde konuştu.

6 / 9

"BUGÜN MİLA'NIN BAYRAMI"

Öte yandan Altay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda 22 aylık kızı Mila'yı Cihangir sokaklarında gezdirirken görüntülenmişti.

7 / 9

Çocuğuna çok düşkün olduğunu söyleyen oyuncu, "Daha bayramın farkında değil ama onu dolaşmaya çıkardım. Bugün onun bayramı... O kadar şanssızlar ki, pandemi döneminde büyümeye çalışıyorlar. Her şey onlar için, ilerisi güzel olsun" diyerek, kızıyla oynaya oynaya evinin yolunu tutmuştu.

8 / 9

"SİNEMAYI BİTİRMESİNLER"

Geçtiğimiz haftalarda objektiflere yansıyan Çetin Altay, andemi döneminde sinemaların kapanmasıyla ilgili "Eski haline gelmesini isterim. Öyle olması gerekiyor. Sinema başka bir şey, dünyadaki yedinci sanat. Kim bitirmeye çalışıyorsa buradan onlara sesleniyorum, yapmayın" demişti.

9 / 9

>