Cenk Eren'den Okan Bayülgen'e çok sert yanıt: Zavallı bücür!

Son yılların en popülerleşen meslekleri arasında yer alan Influencer’lık üzerine konuşan Okan Bayülgen, sosyal medyadaki fenomenler için “Hepsi çöp, zavallı” dedi. Ünlü şovmeni hedef alan şarkıcı Cenk Eren, sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı: Cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kilitlediğini anlatsak.

Cenk+Eren%E2%80%99den+Okan+Bay%C3%BClgen%E2%80%99e+%C3%A7ok+sert+yan%C4%B1t:+Zavall%C4%B1+b%C3%BCc%C3%BCr%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Okan Bayülgen, önceki gün katıldığı TV programında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Sosyal medya fenomenlerine "çöp" ve "para kazanmaya çalışan zavallılar" diyen oyuncuya tepkiler sürüyor.

2 / 8

Okan Bayülgen, 'Tarafını Seç' programında şu açıklamayı yapmıştı: "Onları çöpe atıyorum, hepsini. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil..."

3 / 8

"Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence."

4 / 8

"ZAVALLI BÜCÜR"

Bayülgen'in bu sözlerine Cenk Eren'den cevap geldi. İsim vermeden oyuncuya ateş püsküren ünlü şarkıcı, Instagram hesabı üzerinden çok sert bir açıklama yaptı.

5 / 8

"Para kazanmaya çalışan zavallılar demiş, e sen para için mekanını açan insanı üç kuruş daha fazla kazanacağım diye arkadan iş çevirensin, onu ne yapacaksın zavallı bücür..."

6 / 8

"Tabii senin zavallı dediğin çocuklar senin karakterini bilmedikleri için böyle zevzeklik yapıyorsun, adama ne derler biliyormuşum hadi oradan, hadi oradan. Ah bir cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kilitlediğini de anlatsak."

7 / 8

"YEDİ YIL BEKLEDİM"

Cenk Eren'in, bir anda magazin gündeminin ilk sırasına gelen 57 yaşındaki sanatçı ile yedi yıl önce yaşadıkları bir olaya da gönderme yapması dikkat çekti.

8 / 8

"Geçmişi unutmamak lazım değil mi? Sana bu cevabı vermek için yedi sene bekledim. Çok sabırlıyımdır. İntikam değil ama unutmadığını bilmeni istedim. Hadi uğurlar olsun."

>