Cenk Eren: Böyle paralar vermek günah!

Cenk+Eren:+B%C3%B6yle+paralar+vermek+g%C3%BCnah%21;
ABONE OL

Şarkıcı Cenk Eren, Cihangir'de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Eren, ayağındaki 7 bin TL olan ayakkabılarıyla dikkat çekti.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Cenk Eren, geçtiğimiz gün Cihangir'de objektiflere takıldı. Bir arkadaşının ofisini ziyaret eden 55 yaşındaki şarkıcı, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

2 / 8

Yeni albümünde sona doğru yaklaştığını söyleyen Cenk Eren, şarkılarını haziran ayının ilk haftası gibi müzikseverlerle buluşturacağını açıkladı.

3 / 8

Habertürk'te yer alan habere göre; koronavirüs pandemisi döneminin herkes gibi kendisi için de sıkıntılı geçtiğini belirten Eren, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

4 / 8

"Aşılar inşallah haziran ayının sonuna kadar biter, biraz daha rahatlarız. Bu dönem esnaf için zor geçti. Özellikle bizim camiamızdaki kayıt dışı çalışan müzisyenler için çok zor geçti..."

5 / 8

"Günlük 100 TL'ye çalışan arkadaşlar geçen seneden beri evlerine ekmek götüremiyor. Biz bunu söylerken göz önündeki sanatçıları kastediyoruz sandılar. Biz hep yanlış anlaşıldık, katledildik."

6 / 8

Ünlü şarkıcı, "Siz bu süreçte maddi olarak zorlandınız mı?" sorusuna, "Biz yıllardır çalışan insanlarız. Ayağınızı yorganınıza göre uzatırsanız eğer... Ben lüks yaşayan bir insan değilim. 'Bugün para kazanıyorum gideyim kendime bilmem ne arabası alayım' diyen insanlardan olmadım" yanıtını verdi.

7 / 8

Ayakkabılarla dikkat çeken Cenk Eren, 7 bin TL olan ayakkabının arkadaşı tarafından doğum gününde hediye edildiğini söyledi.

8 / 8

"Ben bu paraları vermem. Arkadaşım doğum günümde hediye etti. Hatta 'Bunu alacağına cumhuriyet altını getirseydin' dedim. 20 sene önce para veriyordum ama sahne kıyafeti dışında hiçbir kıyafete para vermem. 50-100 TL'ye öyle güzel tişörtler var ki. Terkos Pasajı'na gidin bakın neler var. Böyle paralar vermek günah!"

>