Cemre Kemer yedi ayda 10 kilo aldı!

Cemre+Kemer+yedi+ayda+10+kilo+ald%C4%B1%21;
ABONE OL

Aralık 2020’de Emre Medina ile evlenen Cemre Kemer, şimdilerde yedi aylık hamile. Daha önce zayıflığıyla eleştirilere maruz kalan Kemer, 'Hayatımda hiç 48’in üzerine çıkmamıştım. Ama ne yapayım, kendimi bildim bileli iştahım ilk defa böylesine açık' dedi.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Dağılan Hepsi grubunun eski solisti Cemre Kemer, Aralık 2020’de Emre Medina ile evlenmişti. Kemer, hamileliğinde yedinci ayının içinde. Şarkıcının bir kızı olacak.

2 / 7

"KİLOLARI DERT ETMİYORUM'

Cemre Kemer “Hamile kaldığım zaman 44 kiloydum. 10 kilo aldım, şimdi 54’üm. Hayatımda hiç 48’in üzerine çıkmamıştım. Ama ne yapayım, kendimi bildim bileli iştahım ilk defa böylesine açık. "Sürekli yemek yemek istiyorum. Kiloları da hiç dert etmiyorum” açıklamasında bulundu.

3 / 7

BEBEK MÜJDESİ

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan şarkıcı, hamile olduğunu, "Peki o zaman... Bunu sabah çekmiştim... Önden yine 1 porsiyon ama yandan 1,5..." sözleriyle duyurmuştu.

4 / 7

KIZI OLACAK

Kızı olacağını söyleyen Cemre Kemer, “Ailem haberi alınca heyecanlandı. Bir yandan da gebeler aşı olamayıp, ilaç alamadığı için korkuyorlar. Zaten bebek yapmaya karar verdiğimizden dolayı uzun süredir evden çıkmıyordum” dedi.

5 / 7

"GÖBEK ÖNDEN GİDİYOR"

35 yaşındaki Kemer, ayna karşısında verdiği pozu da paylaşmış ve "Ben ufak tefeğim diye herhalde bu göbek böyle önden gidiyor ya... Bakıyorum, herkesin daha normal" notunu düşmüştü.

6 / 7

"SAĞLIK HER ŞEYDEN ÖNCE"

Sevgilisi ile aile arasında gerçekleşen sade bir törenle evlenen Cemre Kemer, nikah sonrası şunları söylemişti: Şimdilik fotoğraflarda eksikler çok… Pandemi yüzünden sadece aile olabildi. Canımın yarısı, çok dostum yoktu… Cidden kalbimin bir parçası olan çok eksik… Ama havalar güzelleşip, kimseyi riske etmeyeceğimiz günleri bekliyoruz. Ne yapalım? Sağlık her şeyden önce…

7 / 7

HEPSİ BARIŞTI

Hepsi Grubu, Gülçin Ergül'ün gruptan ayrılmasıyla yollarına üç kişi devam etme kararı almıştı. Eren, Cemre ve Yasemin; Gülçin ile aralarındaki bağı koparmışlardı. Kısa süre önce Cemre ile Gülçin sosyal medyadan birbirlerini yeniden takip etmeye başladılar.

>