Cavadzade’den Alkan açıklaması

Cavadzade%E2%80%99den+Alkan+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Nesrin Cavadzade önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Mini tarzı ile dikkat çeken 38 yaşındaki oyuncu ayaküstü gazetecilerle sohbet etti. Gökhan Alkan'la ayrıldıkları iddia edilen ünlü oyuncu, konuya açıklık getirdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Kendisini görüntüleyen gazetecilere “Altın kızlar tatilden döndü” diyen Nesrin Cavadzade, “Bir tatil daha planlıyoruz ama bu sefer tekne değil başka şeyler düşünüyoruz. Karavan tatili yapabiliriz” dedi.

2 / 9

Aşk yaşadığı Gökhan Alkan ile ayrıldığı yönünde haberler çıkan Nesrin Cavadzade, gazetecilerin “Gökhan bey ile tatil düşünüyor musunuz?” sorusuna “Gökhan şuan Antakya’da çalışıyor” diyerek ayrılık haberlerinin doğru olmadığını ima etti.

3 / 9

"BUNLARI SONRA KONUŞALIM"

Meslektaşı Gökhan Alkan ile aşk yaşayan Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarını kaldırmıştı.

4 / 9

Alkan ile ayrıldığı konuşulan Cavadzade, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına, "Arkadaşlar teşekkür ederim, bunları konuşmayalım" yanıtını vermişti.

5 / 9

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, ilişkilerini göz önünde yaşamaktan çekinmiyordu. Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre; ikili, koronavirüs pandemisi sonrası nikah masasına oturacaktı.

6 / 9

2018 yılından beri ekranda olan 'Yasak Elma' dizisinin yıldızları, geçtiğimiz hafta tatile çıkmıştı. Sezonu açan Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam'a; aynı yapımda rol alan Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan da eşlik etmişti.

7 / 9

Ekibin eğlence dolu tatili ise geçtiğimiz gün sona erdi ve Nesrin Cavadzade evine döndü. Paylaşımlarıyla büyük beğeni toplayan oyuncu, son olarak sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı.

8 / 9

"BEN GELDİM"

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin beyaz kıyafeti içerisinde "Sürprizlerim gelemedi ama ben geldim" notuyla paylaştığı video, kısa sürede 600 binden fazla beğeni aldı.

9 / 9

Cavadzade, Bir hayranının "Hava da kapalı olunca tam kötü karakter imajı vermişsin" yorumuna ise, "Beni hiç tanımamışsınız" cevabını verdi.

>