Cardi B'nin güzelliği tamamen doğal

Geçtiğimiz ay ikinci kez anne olan Amerikalı rapçi Cardi B, kısa sürede forma girmiş olmasının ardından ortaya atılan, 'Estetik yaptırıp, yağlarını aldırdı' iddialarına yanıt verdi. Değişimini gözler önüne seren Cardi B, 'Doğum yaptıktan hemen sonra estetik operasyon geçiremezsiniz, özellikle de ben...' ifadelerini kullandı.

Cardi+B%E2%80%99nin+g%C3%BCzelli%C4%9Fi+tamamen+do%C4%9Fal
ABONE OL

Abartılı lüks harcamaları, sahnedeki ve günlük hayattaki gösterişli kıyafetleriyle gündeme gelen Cardi B ile Offset, 2017'de nişanlanmalarının ardından gizlice dünyaevine girmişti.

1 / 8

Bir dönem boşanacakları konuşulan ancak kısa sürede aralarındaki buzları eriten ikili, kızları Kulture Kiari Cephus'u 2018 yılında kucaklarına almıştı.

2 / 8

FORMDA HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Ardından geçtiğimiz ay ikinci çocuğunu dünyaya getiren Cardi B, bir etkinliğe katıldı. Vücudunu saran kırmızı bir elbise giyen şarkıcının doğumun ardından kısa sürede forma girmiş olması gözlerden kaçmadı.

3 / 8

Bu durum takipçileri tarafından, "Bebeğini dünyaya getirir getirmez hemen estetik yaptırıp, yağ aldırmış" yorumlarının yapılmasına yol açtı. Ünlü rapçi, hakkında çıkan iddiaların ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

4 / 8

ESTETİK AÇIKLAMASI

Herkesin kendisine yağ mı aldırdığını yoksa karnını mı gerdirdiğini sorduğunu belirten Cardi B, "Doğum yaptıktan hemen sonra estetik operasyon geçiremezsiniz, özellikle de ben..." dedi.

5 / 8

TAKİPÇİLERİNİ CESARETLENDİRDİ

İkinci doğumu sırasında çok kan kaybettiğini vurgulayan rapçi, bir gün takipçileriyle nasıl zor bir doğum yaptığını da konuşacağını da sözlerine ekledi.

6 / 8

Doğum sonrası değişen fiziksel görüntüsünü de gözler önüne seren Cardi B, kendisi gibi bebek dünyaya getirdikten sonra forma girmeye çalışan takipçilerine de cesaret verdi.

7 / 8

HAMİLELİĞİNİ GİZLEDİ

4 Eylül'de oğlunu dünyaya getirdiğini açıklayan Cardi B, ikinci çocuğu olacağını haziran ayında gerçekleşen BET Ödülleri’ne kadar gizli tutmuştu.

8 / 8

410 BİN TL'LİK ÇANTA

Üç yaşındaki kızına aldığı hediyelerle hem eleştirilen hem de alay konusu olan Cardi B, son olarak Kulture'a aldığı 48 bin dolar (yaklaşık 410 bin TL) değerindeki lüks marka çanta ile gündeme gelmişti.

>