Cansu Dere, Acun Ilıcalı’nın hız teknesine bindi

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün ünlü oyuncular Cansu Dere ve İbrahim Büyükak'ın da aralarında bulunduğu bir grup arkadaşını ağırladı. 'Sadakatsiz' dizisinin Asya’sı Cansu Dere, önceki gün Acun Ilıcalı ile Before Sunset’te görüntüledi.

Cansu+Dere,+Acun+Il%C4%B1cal%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+h%C4%B1z+teknesine+bindi
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

İskeleden Acun Ilıcalı’nın hız teknesine binerken objektiflere yansıyan Cansu Dere, hızlı adımlarla tekneye bindi. Oldukça kalabalık olan teknede NBA de oynayan Furkan Korkmaz da dikkat çekti.

2 / 6

Acun Ilıcalı, sezon finali yapan Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'in yıldızı Cansu Dere ile fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

3 / 6

"GENLERİME TEŞEKKÜR BORÇLUYUM"

40 yaşındaki oyuncunun makyajsız hali dikkat çekti. Makyaj yapmaktan hoşlanmayan Cansu Dere, daha önce yaptığı açıklamada, "Genlerime teşekkür borçluyum" demişti.

4 / 6

“ALDATILMAYA YABANCI DEĞİLİM”

Cansu Dere, InStyle Türkiye’nin aralık sayısına kapak olmuştu. Oyuncu, “Siz aldatılsanız ne yaparsınız?” sorusuna, “Birçok kişi gibi benim de yabancı olduğum bir durum değil aldatılmış olmak.”

5 / 6

“Sevgi gibi, öç almak, kin, nefret de çok güçlü duygular... Böyle bir şey yapmış olan birisine tekrar güçlü bir duygu beslemeye gerek olduğunu düşünmüyorum” cevabını verdi.

6 / 6

Zor ilişki kurabilen ve zor etkilenen biri olduğunu ifade eden Dere, “Aynı anda birkaç kişiye aşık olmak benim için pek mümkün değil. Bu hisleri eş zamanlı olarak farklı insanlara duyulabilme ihtimalim yok. Yalan söylemeyi de hiç sevmem ve yorucu bulurum. Yalan söylemeyeceğimin, aldatmayacağımın sözünü verebilirim; ama karşımdaki insanın hayatında her zaman olacağımın garantisini veremem” diye konuştu.

>