Candan'dan sürpriz açıklama!

Candan%E2%80%99dan+s%C3%BCrpriz+a%C3%A7%C4%B1klama%21;
ABONE OL

Milliyet Dijital'in sunduğu Cadde Sohbetleri başladı. Sunuculuğunu Melis Baştuğ ve Bilge Şenel'in yaptığı Cadde Sohbetleri'nin ilk konuğu, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Nihal-Bahar Candan kardeşlerden Nihal Candan oldu. Her soruya samimiyetle yanıt veren Nihal Candan, röportaj sırasında itici bulduğu ya da çok sevdiği insanların isimlerini söylemekten çekinmedi. Nihal'in dikkat çeken açıklamalarda bulunduğu program, Milliyet Dijital'ın Youtube kanalında yayına girdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 11

"BAHAR İLE HEP MERAK EDİLEN İKİLİYDİK"

Nihal Candan, kardeşi Bahar Candan ile dikkat çeken bir ikili olduklarını söyledi: Kız kardeşimle her zaman insanların merak ettiği bir ikiliydik. Sadece kitlemiz büyüdü. Fen lisesi mezunuyum, ondan önce de kardeşimle kolejdeydim. Önceden okul nüfusu bizi merak ediyorsa, şimdi takipçi sayım olan 800 bin kişi merak ediyor. Aslında çok bir değişiklik yok.

2 / 11

"İREM DERİCİ'Yİ BEĞENMİYORUM"

“Beğenmediğin ünlüler var mı?” sorusuna açık yüreklilikle yanıt veren Nihal Candan, "Bence İrem Derici çok iyi bir insan. Bu her halinden belli. Çünkü doğal insan iyi bir insandır ama imaj olarak beğenmiyorum. Ben bir şarkıcı olsam öyle konuşmazdım ama bu da onun tarzı. Saygı duyuyorum ve seviyorum da. Çok Türkçe müzik dinlemiyorum ama sonuçta tanıyorum İrem Derici'yi. Demek ki gerçekten ünlü ama ben onun yerinde olsam bir tık daha cool davranabilirdim" şeklinde konuştu.

3 / 11

"NUR YERLİTAŞ GÜNEŞİM"

Nihal Candan'a, geçtiğimiz nisan ayında kaybettiğimiz Nurella lakaplı modacı Nur Yerlitaş da soruldu. Hem Bahar Candan hem de Nihal Candan'ın Yerlitaş ile özel bir ilişkisi vardı. Nihal Candan, "Nur Yerlitaş benim güneşim. Kameralar önünde ağlamak istemiyorum" dedi.

4 / 11

"NURİ BİLGE CEYLAN'DAN OYUNCULUK TEKLİFİ GELDİ"

Cadde Sohbetleri sunucusu Bilge Şenel'in "Survivor yarışmasından sonra hiç oyunculuk teklifi gelip gelmediği" sorusuna Nihal Candan, "Nuri Bilge Ceylan'dan oyunculuk telifi geldi ama bu işi iyi yapamadım. O dönem çok üzülmüştüm ama şimdi düşününce çok da yapabileceğim bir iş olmadığını fark ediyorum. Çünkü ben daha çok kendi işimin patronu olmayı seven bir insanım" cevabını verdi.

5 / 11

"KIYAFETİN DEKOLTESİ OLUR"

Melis Baştuğ'un "Seksapeli ile ön planda olan bir kadınsın. Kendini seksi buluyor musun?" sorusuna Nihal Candan, "Yakın çevrem benim daha çok sempatik yönümün ön planda olduğunu söylüyor. Kız whatsapp grubumuzdaki samimi muhabbetlerde 'Instagram'da biraz daha Akrep kadını gibisin' diyorlar. Özellikle bir şey yapmıyorum, nasıl seksi olunur, onu da bilmiyorum. Sadece modada dekolte gerçeği var ama kıyafetin dekoltesi olur, dekoltenin kıyafeti olmaz. Ben o sınırlardayım aslında ama insanların o sınırları kavraması için de trendleri takip ediyor olması, biraz modayla ilgileniyor olması lazım" yanıtını verdi.

6 / 11

"PROF. DR. NİHAL CANDAN KONUŞTU"

Her yaptığının olay olması üzerine Nihal Candan, “Ben zayıflama işi yapıyorum, bir zayıflama merkezim var. Bu nedenle biraz daha sağlık, doğru beslenme üzerine çalışıyorum ama bunu bile yanlış anlayanlar var, 'Vauv, Prof. Dr. Nihal Candan konuştu' diyorlar" açıklamasını yaptı.

7 / 11

"KORUMAM VE ŞOFÖRÜM OLMADAN DIŞARI ÇIKMIYORUM"

"Kardeşinin yaşadığı olay sonrası kendin için korkmaya başladın mı?" sorusunu Nihal Candan, "Ben aslında korumam ve şoförümle geziyorum. Onlar yoksa, izinliyse mutlaka yanımda bir arkadaşım oluyor" şeklinde yanıtladı.

8 / 11

"MERVE BOLUĞUR-MURAT DALKILIÇ BİRBİRİNİ AŞAĞI ÇEKTİ"

Nihal Candan'a, beğendiği ve beğenmediği ünlü çiftler de soruldu. Justin-Hailey Bieber çiftini çok beğendiğini söyleyen Candan, 24 Ağustos 2015 tarihinde görkemli bir törenle evlenen ve iki yılda boşanan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın birbirilerini aşağı çeken bir çift olarak gördüğünü ifade etti.

9 / 11

"ACUN'UN DEV PROJESİ SURVİVOR, ONU DA DENEDİM"

“Acun Ilıcalı ile başka bir programda yer almak ister misin?” sorusu üzerine Nihal Candan, "Acun Ilıcalı’nın en dev projesi Survivor, zaten onu da denedim” ifadelerini kullandı.

10 / 11

"NİHAL BEYNİNİN YÜZDE KAÇINI KULLANIYOR?"

Armağan Çağlayan'ın programına katılan Bahar Candan’ın zekâsı ile ilgili açıklamalarına değinen Nihal Candan, kendisinin beyninin ne kadarını kullandığı sorulduğunda, "İnsanlar beyninin sadece yüzde birini kullanabiliyormuş, daha fazlasını kullanabilen bana da öğretsin. Sonuçta bir süper kahraman değilim" dedi.

11 / 11

Programda daha pek çok çarpıcı açıklamaya imza atan Nihal Candan'ın, Cadde Sohbetleri'ndeki röportajını izlemek için Milliyet'in Youtube hesabını takip edebilirsiniz.

>