Can Yaman'a ihanet şoku

Can+Yaman%E2%80%99a+ihanet+%C5%9Foku
ABONE OL

Can Yaman’ın bir süredir beraber olduğu hatta evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta ile iş insanı Ryan Friedkin’in dudak dudağa yakalandı. Diletta Leotta’nın, İtalyan milyarder Ryan Friedkin ile öpüştüğü anların fotoğrafları sosyal medyada çok hızlı bir şekilde yayıldı. Haklarında çıkan ihanet haberlerine de cevap vermeyen çiftin sosyal medya hesaplarından birbiriyle olan pozlarını silmemesi de dikkat çekti.

DOLUNAY, Bay Yanlış ve Erkenci Kuş gibi dizilerle ününü ülke sınırları dışına da taşıyan yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın aşk hayatı çok da iyi gitmiyor. Sandokan dizisinin hazırlıkları ve çekimleri için İtalya’ya giden genç oyuncu orada gönlünü İtalyan spor spiker Diletta Leotta’ya kaptırmıştı. Hatta Can Yaman, güzel spikere evlenme teklifi etmişti.  
 
AYRILIK HABERLERİ ÇIKTI
 
BİR süredir ayrılık haberlerinin kulaktan kulağa yayılmasının ardından İtalyan basınında yer alan fotoğraflar ayrılığın kanıtı gibi! Spor spikeri Dilette Leotta, İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma’nın başkan yardımcısı Ryan Friedkin’le dudak dudağa görüntülendi. Ortaya çıkan görüntüler sosyal medyaya damga vururken Can Yaman’ın vereceği tepki merak konusu oldu. 
>