Can Yaman ihaneti sineye mi çekti? Diletta Leotta'nın peşini bırakmıyor

Can+Yaman+ihaneti+sineye+mi+%C3%A7ekti?+Diletta+Leotta%E2%80%99n%C4%B1n+pe%C5%9Fini+b%C4%B1rakm%C4%B1yor
ABONE OL

Bir süre önce iş için İtalya'ya giden Can Yaman, aradığı aşkı bulmuştu. Gönlünü İtalyan spor spikeriDiletta Leotta'ya kaptıran Yaman, geçtiğimiz hafta ihanet iddialarıyla gündeme gelmişti. Yakışıklı oyuncunun evlenme teklif ettiği Leotta'nın, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu görüntülerinin ardından Can Yaman'ın hamlesi merak ediliyordu. Ancak Yaman, son hareketiyle herkesi şaşkına çevirdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

'Sandokan' dizisinin hazırlıkları ve çekimleri için İtalya’ya giden Can Yaman’ın, spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncunun evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker hakkındaki iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

2 / 9

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLENDİ

Diletta Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma'nın başkan yardımcısı Ryan Friedkin, dudak dudağa görüntülendi. İtalya'da yayın yapan 'OGGI' dergisi, ikilinin romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınladı.

3 / 9

GÖZLER CAN YAMAN'A ÇEVRİLDİ

İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası Yaman- Leotta aşkının reklam ilişkisi olduğu iddiaları güçlenmişti. Yaşananların ardından tüm gözler Can Yaman'a çevrildi.

4 / 9

'ESKİ' DEDİ YENİ ÇIKTI

Takvim gazetesindeki habere göre; Diletta Leotta'nın, yakışıklı oyuncuya "O fotoğraflar eski. Seninle birlikteyim diye yeni yayınladılar. O ilişkim varken sen zaten yoktun" diye açıklama yaptığı ve Yaman'la buzları erittiği öğrenildi.

5 / 9

Ancak dergi; fotoğrafların çekildiği tarihte Leotta'nın, Can Yaman'la birlikte olduğunu öne sürdü. İhanet iddiaları hakkında sessiz kalan Can Yaman'ın ise İtalyan güzelin fotoğraflarını beğenmeye devam etmesi ise gözlerden kaçmadı.

6 / 9

YORUM YAĞDI

Diletta'ın fotoğraflarının altına "Ryan mı Can mı?" soruları yağarken Can Yaman'ın bu hamlesi, sevenlerini kızdırdı. Yaman'ın takipçileri, "Yapma canım, sana ihanet etti hala peşindesin", "Reklam için ihaneti sineye çekti", "Can'ın yaman çelişkisi" gibi yorumlar yaptı.

7 / 9

GÖKYÜZÜNDEN EVLENME TEKLİFİ

Kısa bir süre içinde sevgilisine evlenme teklifi eden Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı, "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." yazılı İtalyanca sözleri Roma'da uçurtmuştu.

8 / 9

28 BİN DOLARLIK YÜZÜK

Geçtiğimiz günlerde Diletta Leotta'nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Yaman'ın kendisine aldığı tektaşı dikkat çekmişti. Can Yaman'ın, yüzük için 28 bin dolar (228 bin TL) ödediğine ilişkin iddialar İtalyan basınında yer almıştı.

9 / 9

YENİ EVDEN İLK POZ

Geçtiğimiz haftalarda Roma'daki yeni evlerine taşınan ikili, aşk yuvalarından mutluluk pozu vermişti. Leotta, bu pozlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

>