'Camdaki Kız'dan yeni sezona görkemli açılış

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yayınlanan her bölümü ile ekrana damgasını vuran dizisi 'Camdaki Kız', 9 Eylül Perşembe akşamı yeni sezona 'merhaba' dedi.

%E2%80%99Camdaki+K%C4%B1z%E2%80%99dan+yeni+sezona+g%C3%B6rkemli+a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1%C5%9F
ABONE OL
'Camdaki Kız', reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olarak izleyiciyi ekrana kilitledi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız’ın yayınlanan 10’uncu bölümü, Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde 7,68 reyting ve 25,52 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise 7,62 reyting ve 22,69 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.
 
NALAN'IN YENİ HAYATI, YENİ SINAVI
 
Her sahnesi ayrı heyecan yaratan 'Camdaki Kız’ın 9 Eylül Perşemb) akşam yayınlanan bölümünde; Nalan (Burcu Biricik), yeni hayatında onu bekleyen bambaşka mücadelelere yelken açtı. Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) ile kurdukları yeni hayata Koroğlu ailesinin de dahil olması Nalan için yeni bir sınavı başlattı.
 
 
'Nalan' karakterini Burcu Biricik canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler yer alıyor.
 
Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği 'Camdaki Kız' dizisi, yeni bölümleri ile her perşembe Kanal D’de.
 

Kaynak: Milliyet

>