'Cahillikten vazgeçelim'

Son olarak 'Yasak Elma' dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Talat Bulut, geçtiğimiz gün Akmerkez'de görüntülendi. Muhabirlerle konuşan Bulut, sosyal medya üzerinden aldığı mesajlara isyan etti.

%E2%80%99Cahillikten+vazge%C3%A7elim%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Önceki gün Akmerkez'de objektiflere takılan oyuncu Talat Bulut, gazetecilerle sohbet etti. Kızını karşılamaya geldiğini ifade eden Talat Bulut, "Kızım Amerika’da biyoloji okudu, master için İngiltere’ye gidecek" dedi.

2 / 8

İSYAN ETTİ

Sosyal medya hesabından paylaştığı dans videolarıyla gündeme gelen gelen 65 yaşındaki ünlü oyuncu, kendisine gelen mesajlara isyan etti.

3 / 8

Kötü yorumda bulunanları cahillik yapmakla eleştiren Bulut, "Kısaca şunu söylemek zorundayım. Ne olur şu cahillikten vazgeçin..."

4 / 8

"KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIYOR!"

"Dans videolarıma şöyle mesaj atıyorlar. 'Adama bak ya kaç yaşına gelmiş dans ediyor, geri zekalı.' Belki de kendi beceremediği için klavye delikanlılığı yapıyor..."

5 / 8

"Sen de eğlendin, birbirimize saldırmaktan vazgeçelim. Eğlenmeyi seçelim" diye konuşan Bulut, gelen projeler olduğunu ve bunları değerlendireceğini de sözlerine ekledi.

6 / 8

TACİZ İDDİASINDA TAKİPSİZLİK KARARI

Öte yandan geçtiğimiz aylarda 'Yasak Elma' dizisinin kostüm asistanı Özge Ş., başrol oyuncusu Talat Bulut'un tacizine uğradığını belirterek şikayetçi olmuştu. Savcılığın dosyaya takipsizlik kararı vermesinin ardından ünlü aktör dizide oynamaya devam etmişti.

7 / 8

Bulut'un rol arkadaşı Şevval Sam ise bu duruma tepki göstermiş ve "Birlikte çalışacaksınız, ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Maalesef" yanıtını vermişti.

8 / 8

Bu açıklama üzerine Bulut, Sam'ın kendisini 'tacizci' diye yaftaladığını öne sürerek 100 bin liralık manevi tazminat talep etmişti. Sam da 101 bin liralık karşı davayla cevap vermişti.

>