Çağla Şıkel'den oğlu Uzay'a: Keşke yeniden büyütsem seni

%C3%87a%C4%9Fla+%C5%9E%C4%B1kel%E2%80%99den+o%C4%9Flu+Uzay%E2%80%99a:+Ke%C5%9Fke+yeniden+b%C3%BCy%C3%BCtsem+seni
ABONE OL

Model ve sunucu Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Uzay, dokuz yaşına bastı. Şıkel, oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle kutladı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ'un küçük oğulları Uzay, bugün dokuzuncu yaşına girdi. Şıkel, bu anlamlı günü sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı.

2 / 8

Doğumhanede çekilen fotoğraflarından başlayarak çocuğunun bu yaşına kadar olan bazı fotoğrafını yayınlayan Şıkel, paylaşımına; "Sen dünyaya gelmeden az önce... Yıllar hızla geçiyor. Bugün 9 yaşındasın Uzay'ım. Keşke ilk doğduğun ana geri dönebilsem, kucağıma alabilsem, yeniden büyütsem seni. Şansın bahtın bol olsun bal çocuğum, gözlerinin içine bakarak büyüttüğüm. İyi ki doğdun ve ben iyi ki senin gibi bir çocuğun annesi oldum. Ah ya hislerimi anneler bilir zaten daha fazla yazamayacağım" notunu düştü.

3 / 8

Şıkel'in paylaşımına yorum yapan Ebru Şallı, Cem Davran, Esra Erol gibi ünlü isimler ise Uzay'a iyi dileklerini ilettiler.

4 / 8

Şarkıcı Emre Altuğ da oğlunun doğum gününü, "İyi ki doğdun oğlum... Aslanım... Uzay'ım..." sözleriyle kutladı.

5 / 8

Emre Altuğ, 2008 yılında manken Çağla Şıkel ile nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, 2015'te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel'in, Uzay ve Kuzey adında iki oğlu bulunuyor.

6 / 8

Çocukları için sık sık bir araya gelen çiftten Çağla Şıkel, daha önce verdiği bir röportajda eski eşi Emre Altuğ için, "Çocuklarımın babasından nefret ederek ayrılmadım. Hayatımıza arkadaş olarak, iyi anne-baba olarak devam ediyoruz" demişti.

7 / 8

Aylar önce Armağan Çağlayan'ın YouTube programına konuk olan Şıkel, bir kızının olmasını çok istediğini belirterek, "Tam anne olmak için yaratılmış bir kadınım bence. İki tane erkek evladım oldu" demişti.

8 / 8

41 yaşındaki manken, "Binlerce kez şükürler olsun tabii ki ama hala o oğlak burcunun inatçı yapısından içimde bir yerlerde bir kız çocuğu hala var. Olur yani bence olur, istediğim her şey olduğuna göre bence onun da olması gerekiyor teknik olarak" şeklinde konuşmuştu.

>