Çağatay Akman karakolluk oldu!

'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı ile tanınan Çağatay Akman'a şöhret ağır geldi. Akman, Cihangir'de eski sevgilisi Öykü Uslu'yu kapısına dayanarak taciz etti. Eski kız arkadaşının şikayeti üzerine karakola ifade vermeye giden Akman'ın arkadaşları, gazetecilere saldırdı.

%C3%87a%C4%9Fatay+Akman+karakolluk+oldu%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Önceki akşam gerçekleşen olay iddialara göre şöyle gelişti; şarkıcı Çağatay Akman, eski sevgilisi Öykü Uslu ile konuşmak için genç kadının Cihangir'deki evinin önüne geldi.

2 / 7

Akman, apartmanın önünde aşağıya inmesi için eski kız arkadaşına bağırıp çağırmaya başladı. Bunun üzerine genç kadın aşağıya inerken; tartışmanın alevlenmesiyle Akman, eski sevgilisini darp etti.

3 / 7

Olay sonrası Uslu'nun şikayetiyle polis ekipleri, Çağatay Akman'ı gözaltına alıp ifadesi alınmak üzere Karaköy Polis Merkezi'ne götürdü.

4 / 7

Karakol önünde ise Akman'ın arkadaşları, görüntü alınmaması için basın mensuplarını tehdit edip üzerlerine saldırdı.

5 / 7

Şarkıcının arkadaşları bu sırada Hürriyet gazetesi muhabiri Sayit Durmaz'ın fotoğraf makinesi ve objektifini de kırdılar.

6 / 7

Oyuncu Öykü Uslu polis karakolundan ifadesi alındıktan sonra sabah 05.30'da karakoldan hızlıca çıkarak kendisini bekleyen taksiye binip, evine geçti.

7 / 7

22 yaşındaki ünlü şarkıcı Çağatay Akman ise götürüldüğü Karaköy Polis Merkezi'nde ifade vermeye devam etti.

>