Buzları erittiler!

Oyuncu Müjde Uzman, YouTuber sevgilisi Oğuzhan Uğur ile birlikte yakın arkadaşlarının düğününde el ele objektif karşısına geçti. Kısa bir ayrılığın ardından aralarındaki buzları eriten çiftin neşeli hali dikkatlerden kaçmadı.

Buzlar%C4%B1+erittiler%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, 'Hadi İnşallah', 'Kiralık Aşk' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi yapımlarda rol alan oyuncu Müjde Uzman ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

2 / 6

SÜRPRİZ AŞK

Ünlü çift, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini gözler önüne sermişti. Ancak ikili ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşanmıştı.

3 / 6

Uzman ile Uğur, sosyal medya hesaplarından birlikte yer aldıkları fotoğrafları kaldırmıştı. Birbirlerini takipten de çıkan ikilinin bu hamlesi 'ayrılık' dedikodularını alevlendirmişti.

4 / 6

"AYRILIK UZUN SÜRMEDİ"

Uzman, kısa bir süre sonra gazetecilerin 'ayrılık' sorularına yanıt vermişti. Konuyla ilgili açıklama yapan 36 yaşındaki oyuncu, "Arkadaşlar ayrılık uzun sürmedi, tekrar bir araya geldik. Mutluyuz, her şey yolunda." diyerek, barıştıklarını duyurmuştu.

5 / 6

DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDILAR

Tüm bu yaşananların ardından Müjde Uzman, sevgilisi ile birlikte yakın arkadaşının düğününe katıldı.

6 / 6

AŞIKLAR EL ELE

Ünlü oyuncu, Uğur ile ele ele verdiği pozları 563 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak, 'Mutluyuz' mesajı verdi. Çiftin pozları takipçilerinden 33 binden fazla beğeni aldı.

>