Bürsin'in Instagram hesabı yeniden açıldı

Son dönemde rol arkadaşı Hande Erçel ile yaşadığı aşkla adından sıkça söz ettiren Kerem Bürsin'in, dokuz milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabı kapatılmıştı. Yakışıklı oyuncu, hesabının yeniden açıldığını duyurdu.

B%C3%BCrsin%E2%80%99in+Instagram+hesab%C4%B1+yeniden+a%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

İkinci sezonuyla ekranlarda olan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde sevgilisi Hande Erçel ile birlikte başrolü paylaşan Kerem Bürsin'in geçtiğimiz hafta Instagram hesabı dondurulmuştu.

2 / 7

"NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM"

Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan 34 yaşındaki yakışıklı oyuncunun hayranları, Kerem Bürsin'i Twitter üzerinden soru yağmuruna tutmuştu.

3 / 7

Kendisine gelen yorumlar üzerine Bürsin, "Ne olduğunu bilmiyorum" diyerek, dokuz milyon takipçili hesabını donduran Instagram'dan yardım istediğini belirtmişti.

4 / 7

INSTAGRAMA DÖNDÜ

Kerem Bürsin, günler sonra Instagram hesabının yeniden aktif hale getirildiğini duyurdu. Hikayeler kısmından bir paylaşım yapan Bürsin, Instagram'a geri döndüğünü söyledi.

5 / 7

BURCU'NUN HESABI DA KAPATILDI

Bürsin'in ardından Kanal D'de yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisinde 'Nalan' karakterine hayat veren oyuncu Burcu Biricik'in de Instagram hesabı kapatılmıştı.

6 / 7

"İÇİMDEN GELDİ, PAYLAŞTIM"

Hande Erçel (27), kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kerem Bürsin’in (34) doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla kutlamıştı.

7 / 7

Güzel oyuncu, "Sana sahip olduğum için çok şanslıyım" notunu yazdığı ve binlerce beğeni alan gönderisi hakkında, “İçimden geldi, paylaştım” yorumunda bulunmuştu.

>