Burcu Esmersoy sosyal medyada gündem oldu!

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından yeni pozlarını paylaştı. Güzelliği ve fiziğiyle yıllara meydan okuyan Esmersoy'un paylaşımı, kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Burcu+Esmersoy+sosyal+medyada+g%C3%BCndem+oldu%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Ekranların aranan ismi güzel sunucu Burcu Esmersoy, hem yaptığı açıklamalar, hem de aktif kullandığı sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

2 / 7

45 yaşındaki sunucu son olarak, daha önce Demet Özdemir ve Hazal Filiz Küçükköse'nin giydiği tek düğmeli hırkayla çekilen fotoğraflarını paylaştı.

3 / 7

"INSTAGRAM'A BİR ŞEYLER Mİ OLUYOR?"

4 milyon takipçisi olan Instagram hesabından peş peşe siyah hırkalı karelerini yayınlayan Esmersoy, gönderisine "Instagram'da bir şeyler mi oluyor?" notunu düştü.

4 / 7

Güzelliği ve fiziğiyle adeta genç kızlara taş çıkartan 45 yaşındaki Burcu Esmersoy'un paylaşımı, kısa sürede 42 binden fazla beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

5 / 7

"SABAH 5'TE UYANIYORUM"

Öte yandan Esmersoy, daha önce verdiği bir röportajda; "Çalıştıkça ışıldıyorum. Sağlıklı bir hayat yaşıyorum. 8.30’da uykum geliyor. Uygulama indirdim, telefonum 8’de kapanıyor. 9.30-10.00’da yatıyorum. Sabah 5’te uyanıyorum. Spor, düzenli hayat, sağlıklı beslenme" demişti.

6 / 7

"DOLGUYLA İŞİM YOK"

Kök hücre yaptırdığını söyleyen Burcu Esmersoy, "Kolajen desteği de var. Botoks olabilir ama dolguyla işim yok" ifadelerini kullanmıştı.

7 / 7

Beyaz ekmek yemediğinden bahseden ve fit vücuduyla bilinen sunucu, "Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. Simit, tereyağı, reçel... Kahvaltıda 8 simit yerim" sözleriyle şaşırtmıştı.

>