Burcu Esmersoy, 3. kez gelin oluyor

Ünlü model ve sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Bebeköy'de bir markanın lansmanında görüntülendi. Ünlü güzel, kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı sevgilisi Nazım Akmandil ile evleneceğini açıkladı.

Burcu+Esmersoy,+3.+kez+gelin+oluyor
ABONE OL
1 / 8

Burcu Esmersoy’un enerji dolu yaz stilini yansıttığı marka koleksiyonun önceki gün Bebeköy'de lansmanı gerçekleşti.

2 / 8

Esmersoy'a "Çok aşığım, her an evlenebilirim” şeklindeki açıklamaları hatırlatılınca röportajın sonunda bombayı patlattı.

3 / 8

Burcu Esmersoy heyecanından bahsedip, “Bir senedir bu koleksiyon için çalışıyoruz. Zaman su gibi aktı ama son bir hafta benim için geçmedi” dedi.

4 / 8

Çok emek verdik diyen Esmersoy, "Tüm aşamalarda ekip arkadaşlarımla hep beraber çalıştık. Renkleri, desenleri, çizimlerine hep beraber kadar verip güzel bir koleksiyon hazırladık” şeklinde konuştu.

5 / 8

Sevgilisi Nazım Akmandil ile çıktığı bayram tatili sorulup, sevgiliniz tasarımlarınızı gördü mü? sorusuna, "Ben tatilde beğeniye sundum onları siz hiç merak etmeyin. Çok beğendi. Numuneler ilk geldiği zaman kendisi gördü ilk” diye cevapladı.

6 / 8

Esmersoy’a, "Çok aşığım, her an evlenebilirim” şeklindeki açıklamaları hatırlatılınca, "Çok utandım biliyor musunuz? Siz soruyorsunuz cevap vermiyorum, orada çok hazırlıksız yakalandım. Çok mahcup oldum kendim de izlerken” dedi. Muhabirlerin bize özel bir haber borçlusunuz sözlerine Burcu Esmersoy, "Ne diyeyim, hadi söyliyeyim bu yaz sonu evleniyorum” şeklinde konuştu.

7 / 8

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanma kararı almıştı.

8 / 8

Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle görüntülenmişti.