Burak Sergen'den sevindiren haber!

Burak+Sergen%E2%80%99den+sevindiren+haber%21;
ABONE OL

Oyuncu Burak Sergen'in oğlu Cansın Sergen, babasının entübeden çıkarıldığını ve sağlık durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'de 'Haluk Güçlü' karakterine hayat veren Burak Sergen, bir süredir yoğun bakımda koronavirüs tedavisi görüyordu. Son olarak nişanlısı Nihan Ünsal, Sergen'in durumunda değişiklik olmadığını hala entübe durumunda olduğunu söylemişti.
 
OĞLU AÇIKLADI 
 
Uzun tedavi sürecinin ardından 60 yaşındaki oyuncuyla ile ilgili güzel haberi, Sergen'in 2018 yılında yollarını ayırdığı Işıl Sergen ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Cansın verdi.
 
Babasının ardından koronavirüse yakalanan ve kısa sürede sağlığına kavuşan Cansın, paylaşımında; "Arkadaşlar babam entübeden çıkarıldı. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkarılacak. Durumu iyiye gidiyor" dedi.
 
IŞIL SERGEN'DEN TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI 
 
Oğlunun ardından kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Işıl Sergen ise, "Binlerce şükür ki oğlumun babası entübeden çıktı. Oğlum ve babasının kavuşması için gönderdiğiniz mesajlar, aramalar, enerji ve dualara bir anne olarak binlerce teşekkürler. Bundan sonra tek istediğim en kısa zamanda sarılmaları" ifadelerini kullandı.
 
NE OLMUŞTU? 
 
Burak Sergen, 11 Nisan Pazartesi günü evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Yakalandığı koronavirüse bağlı akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısı yaşadığı belirlenen 60 yaşındaki Sergen, yoğun bakımda tedaviye alınmıştı.
 
Ünlü oyuncu bilgilendirip, daha iyi solunuma ulaşabilmesi için entübe edilmişti. Sergen'in entübe edildiğini eski eşi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.
 

Kaynak: Milliyet

>