Burak Özçivit otomobilini yeniledi

Burak+%C3%96z%C3%A7ivit+otomobilini+yeniledi
ABONE OL

Meslektaşı Fahriye Evcen ile mutlu bir evliliği olan Burak Özçivit, eski otomobilini verip yerine yenisini aldı. 2008 model temiz bir araç için Bursa’ya giden Özçivit, lüks garajının yeni üyesi için yaptığı ödeme dudak uçuklattı.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Şimdilerde 'Kuruluş Osman' dizisinde başrol oynayan ve zaman zaman reklam projelerinde de boy gösteren Burak Özçivit, işiyle olduğu kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor. Akıllıca yatırımlar yapan Özçivit, otomobil tutkusuyla biliniyor.

2 / 7

YENİ OTOMOBİLİNE SERVET ÖDEDİ

Garajında birden çok lüks otomobil ve motosiklet olan oyuncuyu geçtiğimiz günlerde eşi Fahriye Evcen ile birlikte yeni bir araçla görüntülenmiş. Daha önce lacivert bir Modena ile objektife takılan Özçivit’in altında bu kez titanyum rengi bir 599 GTB F1 vardı.

3 / 7

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; yakışıklı oyuncu geçtiğimiz ay aracını değiştirmiş. 2000 model Modena’sını satan Özçivit, onun yerine 2008 model bir araç almış. İstediği aracı Bursa’da bulan oyuncu, yeni Ferrari’sine 2 milyon 200 bin TL ödemiş.

4 / 7

PLAKASI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Gerçek bir Ferrari tutkunu olan Özçivit, 2020 model bir araca 7 milyon TL vermektense, Bursa’ya kadar gidip eski ama temiz bir araç bulmuş. Aracının plakası da oğlu Karan’ın adının harflerinden oluşuyor.

5 / 7

KARAN İKİ YAŞINDA

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 2013 yılında 'Çalıkuşu' dizisinde tanışmış arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü. Birlikteliklerini 2017 yılında nikah masasına taşıyan çift oğulları Karan'ı 2019 yılında kucağına almıştı.

6 / 7

Karan, geçtiğimiz haftalarda ikinci yaşına bastı. Oğullarına aile arasında doğum günü partisi yapan çift, renkli kareleri sosyal medyadan paylaştı.

7 / 7

Oğlunun doğum gününde hediye kabul etmeyen Fahriye Evcen, anlamlı bir harekete de imza atmıştı. Hediye yerine oğlu adına bağış yapılmasını isteyen Evcen, gelen bağışları da sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerin teşekkür etmişti.

>