'Bugün estetiği fazla kaçırdım'

Ünlü oyuncu Demet Özdemir hakkında çıkan 'estetik' iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile yanıt verdi. Instagram filtresi kullanan Özdemir, 'Bugün estetiği fazla kaçırdım' dedi.

%E2%80%99Bug%C3%BCn+esteti%C4%9Fi+fazla+ka%C3%A7%C4%B1rd%C4%B1m%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Mert Vidinli, Instagram hesabından Demet Özdemir ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncunun yüzündeki farklılık, kısa sürede 'estetik' iddialarını beraberinde getirdi.

2 / 8

Doğallıktan yana olduğunu ve geçtiğimiz günlerde yüz yogasına başladığını açıklayan Demet Özdemir, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

3 / 8

Sosyal medya hesabından filtreli bir fotoğrafını paylaşan 29 yaşındaki oyuncu, dikkat çeken gönderisine, "Bugün estetiği fazla kaçırdım" notunu düştü.

4 / 8

PAYLAŞIMLARI GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Son olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ isimli dizide ‘Zeynep’ karakteriyle sevenlerinin karşısına çıkan Demet Özdemir Instagram sayfasından yaptığı iddialı paylaşımlarla da gündemden düşmüyor.

5 / 8

Demet Özdemir, son olarak siyah kombinli tarzıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Etek giyen Özdemir, altına ise uzun çizme tercih etti. Demet Özdemir’in giydiği çizmelerin fiyatı 7 bin TL. Demet Özdemir’in aksesuar olarak koluna taktığı çantanın fiyatı ise 25 bin 200 TL.

6 / 8

Geçtiğimiz günlerde Balıkesir Ayvalık'ta tatillerine başlayan Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, daha sonra soluğu Muğla Fethiye'de almıştı. Tatilden dönen ikiliden Özdemir, ünlü şarkıcıyla ilişkisinde mutluluğu yakaladığını açıkladı.

7 / 8

"ÇOK GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIYORUZ"

29 yaşındaki güzel, "Her şey çok güzel gidiyor. Çok eğleniyoruz, çok güzel şeyler paylaşıyoruz. Birbirimize çok şey kattığımızı düşünüyorum. O yüzden çok çok mutluyum" dedi.

8 / 8

Ünlü oyuncuya Oğuzhan Koç’la beraber bir proje yapmayı düşünüp düşünmediği soruldu. Özdemir, "Ben şarkı söylemeyi gerçekten beceremiyorum. 'O Ses Türkiye'ye çıktım, dizinin tanıtım şarkısını söyledim. Benim için oralar çok yeterli" ifadelerini kullandı.

>