'Buğrahan sevmeyince sildim!'

%E2%80%99Bu%C4%9Frahan+sevmeyince+sildim%21;%E2%80%99
ABONE OL

'Yasak Elma' dizisinde 'Yıldız' karakterine hayat veren oyuncu Eda Ece, Anadolu Efes'te forma giyen basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile 15. Contemporary Istanbul'un açılından görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Ece, Anadolu Efes'in Euroleague şampiyonu olmasının ardından önce paylaşıp sonra sildiği fotoğrafa açıklık getirdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 13

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl çevrimiçi gerçekleştirilen Contemporary Istanbul’un 15’incisi, önceki gün sanatseverlerin katılımıyla Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda açıldı. Oyuncu Eda Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile birlikte sergiye katıldı.

2 / 13

"OYUNCU OLMASAYDIM BU İŞİ YAPIYOR OLURDUM"

10 yıldır sergiyi ziyarete geldiğini söyleyen Eda Ece, “19 yaşındayken burada çalışmıştım. Psikoloji okurken Dirimart’ta staj yapmıştım. Onlarda yurtdışı fuarlarına falan gitmiştim Oyuncu olmasaydım belki de bu işi yapıyor olurdum. O kadar severim ve bilirim. 10 yıldır geliyorum ve hep takip ediyorum” diye konuştu.

3 / 13

Resme meraklı olduğunu ifade eden Eda Ece, “Yetenek anlamında çok iyi değilim. Sadece koleksiyoner gibi resim alıyorum. Haluk Akakça, Ebru Uygun daha bir sürü kişinin resimleri evimde var” dedi.

4 / 13

"GAZETECİ ARKADAŞLAR YORULMASIN DİYE PAYLAŞTIM"

'Yasak Elma' dizisinden rol arkadaşları ile kısa süre önce tatilden dönen Ede Ece, “Kızlarla dördüncü sezonun bir tatili olsun istedik. Çünkü geçen sene 11 ay çalıştık. Pandemi önlemleri yüzünden erken çıktık ve hiç durmadan bayağı uzun çalıştık.

5 / 13

Herkes çok yorgundu. Kız kıza gidelim dedik. Önümüzde 3 ay var. Biraz işlerim var onları halledip yine bir tatil yapacağım. Yer neresi olur bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

6 / 13

Tatilden paylaştığı fotoğraflar çok konuşulan Ece, “Çok komik anlarımız olduğu için sürekli kayıttaydım. Gazeteci arkadaşlarda yorulmasın diye bol bol paylaşım yaptım” diyerek esprili bir açıklama yaptı.

7 / 13

BUĞRAHAN SEVMEYİNCE SİLDİ

Eda Ece, Euroleague şampiyonu Anadolu Efes’in oyuncusu olan sevgilisi Buğrahan Tuncer’i tebrik etti. Sevgilisiyle büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Ece, “Buğra’nın verdiği emeği biliyorum. Avrupa Şampiyonu oldular, bu büyük bir başarı. Çok gurur duydum ve sevindim. Mutlu oldum. İnşallah devamı gelir” dedi.

8 / 13

Sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafı daha sonra kaldıran Ece, bunun sorulması üzerine; “Köln’e almadıkları için gidemedim. Bende eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel de çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü" dedi.

9 / 13

Güzel oyuncu, sözlerine; "Buğra’da ‘Koya koya bunu mu koydun. Bir süre resmimiz var’ deyince kaldırdım. Çok fazla da resim paylaşmıyoruz. Ayrıldı barıştı magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz” diye devam etti.

10 / 13

O ÜNLÜLERİ ELEŞTİRDİ

Eda Ece, sevgilileriyle sosyal medyadan resim paylaşıp haber yapılan ünlülerin sitemde bulunmalarını eleştirdi. Ece, “Sevgilileriyle resim koyup basın haber yaptı diye kızıyorlar. Sen koyarsan basın da yapar. Hem resim koyayım hem haber yapılmasın olmaz” dedi.

11 / 13

"EVLİLİK KISMET İŞİ"

Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup olmadığı sorulan Eda Ece, şöyle konuştu: Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok.

12 / 13

İKİ, ÜÇ ÇOCUK İSTERİM

Kalabalık aileyi sevdiğini ifade eden güzel oyuncu, “Kaç çocuk istersiniz?” sorusuna “Allah nasip ederse iki-üç çocuk isterim” diye yanıt verdi.

13 / 13

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Öte yandan 30 yaşındaki Ece, sergide çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmedi.

>