Brad Pitt'in kalbini çalan güzel; Nicole Poturalski

Brad+Pitt%E2%80%99in+kalbini+%C3%A7alan+g%C3%BCzel;+Nicole+Poturalski+
ABONE OL

27 yaşındaki model, 56 yaşındaki Pitt ile ilişkisi hakkında nefret dolu yorumlar yapanlara sosyal medya hesabından seslendi.

1 / 25

SOSYAL MEDYADAN SESLENDİ

Poturalski, Instagram hesabının "hikayeler' bölümünde paylaştığı videolarda "Beğenmediğiniz, sevmediğiniz insanları takip etmeyin" dedi.

2 / 25

BUNUN FAYDASI NE?

Poturalski " Sonsuza kadar insanların neden nefret dolu yorumlar bıraktığını merak edeceğim. Neden? Bunun faydası ne? " dedi.

3 / 25

İŞTE BU KADAR KOLAY

Bu tür yorumların kaba ve üzücü olduğunu belirten model "Görmek istemediğiniz ya da içeriğinden hoşlanmadığınız insanları takip etmeyin. Bu kadar kolay" diye de ekledi.

4 / 25

EN GÖZDE BEKARIN KALBİNİ ÇALDI

Angelina Jolie ile ayrıldıktan sonra "Hollywood'un en gözde bekarı" unvanını taşıyan ve adı çeşitli kişilerle aşk söylentilerine karışan Brad Pitt, görünüşe göre kalbini kendisinden genç bir modele kaptırdı.

5 / 25

ŞATOYA KAPANDILAR

56 yaşındaki Pitt'in bir süredir Polonya asıllı Alman model Nicole Poturalski ile aşk yaşadığı ileri sürülüyor. Son olarak Fransa'da bir hava limanında birlikte görüntülenen çiftin, Pitt'in eski eşi Jolie ile birlikte satın aldığı Miraval Şatosu'na kapandığı da gelen haberler arasında.

6 / 25

TERS KÖŞE YAPTI

Herkes Pitt'in Hollywood'un tanınmış simalarından biriyle romantik bir ilişkiye başlayacağını düşünürken o kelimenin tam anlamıyla "ters köşe" yaptı.

7 / 25

ADINI BÜTÜN DÜNYA DUYDU

Adını henüz ülkesi Almanya dışında duyurmamış olan Nicole Poturalski'yi ise bu romantik iddialar sayesinde bütün dünya tanıdı.

8 / 25

HER İKİ SÖYLENTİ DE GERÇEK ÇIKMADI

Brad Pitt'in adı bir ara oyuncu Alia Shawkat ile anıldı. Bu söylentiler, her ikisi tarafından da yalanlandı. Geçen yıl ödül töreninde samimiyetleri dikkat çeken Pitt ile eski eşi Jennifer Aniston'ın tekrar bir araya geleceği de ileri sürüldü. Ama bu da sadece bir söylenti olarak kaldı.

9 / 25

HERKES ONU MERAK EDİYOR

Brad Pitt ise bir süredir genç model Nicole Poturalski ile birlikte. 27 yaşındaki bir çocuk annesi Poturalski de Hollywood'un en gözde bekarının kalbini çalan kişi olarak tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerinde topladı.

10 / 25

KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Ülkesinde kariyer basamaklarını hızla tırmanan Nicole ya da yakınlarının çağırdığı adıyla Nico Poturalski'nin hayatı ise kelimenin tam anlamıyla bir peri masalı gibi.

11 / 25

MADENCİ KASABASINDA BÜYÜDÜ

Uzun boyu ve gösterişli yüz hatları nedeniyle çocukluğundan bu yana dikkat çeken Poturalski, Almanya'nın Dusseldorf kenti yakınlarındaki eski bir kömür madeni kasabası olan Bergkamen de büyüdü.

12 / 25

MADDİ SIKINTI İÇİNDE BÜYÜDÜ

Nico Poturalski'nin annesi Agnieszka ve babası Janus, o ve kız kardeşi henüz küçük birer çocukken ayrıldılar. Poturalski, annesi ve kız kardeşiyle iki odalı bir apartman dairesinde yaşadılar uzun süre. Bu üç kişilik aile, maddi olarak zorluklar yaşıyordu. Yardım elini ise yine aynı apartman bloğunda yaşayan teyzesi uzattı.

13 / 25

BABASIYLA İYİ İLİŞKİLER KURDU

Annesinden boşandıktan sonra onlarla yaşamasa da Poturalski babası, baba tarafından dedesi ve babaannesiyle arasını hep sıcak tuttu.

14 / 25

DİKKAT ÇEKEN GÖRÜNTÜ

19 yaşına kadar o küçük madenci kasabasında yaşayan Poturalski, çocukluğundan bu yana fiziksel olarak dikkat çeken bir görüntüye sahipti.

15 / 25

ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ DEĞİŞMEDİ

Bir arkadaşının İngiliz Daily Mail gazetesine anlattığına göre genç model küçüklüğünden bu yana fiziksel olarak değişmedi. Arkadaşına göre Poturalski "küçüklüğünden beri aynı atletik bedene ve dolgun dudaklara sahipti."

16 / 25

KÜÇÜKKEN AKLINA KOYMUŞTU

Yine o dönemdeki arkadaşlarının anlattığına göre Nico Poturalski, henüz 8 yaşındayken bir model olmayı aklına koymuştu. Bütün arkadaşları oyun oynarken Poturalski, yere bir çizgi çizip orada modeller gibi yürümeye çalışırdı.

17 / 25

13 YAŞINDA KEŞFEDİLDİ

Zaten 13 yaşındayken de bu hayalini gerçeğe dönüştürecek olaylar zincirinin ilk halkası geldi. Ailesiyle birlikte gittikleri bir Disneyland gezisinde bir yetenek avcısı tarafından keşfedildi. Ondan sonra da modellik yapmaya başladı.

18 / 25

19 YAŞINDA BERLİNE TAŞINDI

Yeni kariyerine rağmen Poturalski, 19 yaşına kadar doğduğu madenci kasabasında yaşadı. Fakat o dönemde moda kariyerini daha ciddiyetle ele almak için Berlin'e taşındı.

19 / 25

40 YAŞ BÜYÜK AŞKIYLA EVLENDİ

O dönemde de kentin önemli kafe- restoranlarından birinin sahibi olan, kendisinden 40 yaş büyük Roland Mary ile ilişkiye başladı. Bild gazetesinin ileri sürdüğüne göre ikili bir süre evli kaldı. Bu evlilikten de Emil adında bir erkek çocukları dünyaya geldi.

20 / 25

O RESTORANA GİDERLERDİ

Bu arada işin ilginci Berlin yıllarında Nico Poturalski ile Brad Pitt'in yollarının, kocasının kafesinde kesişmesi. Yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun üstlendiği Inglorious Bastards filminin çekimleri Berlin'de yapıldı.

21 / 25

O DÖNEM POTURALSKI EVLİYDİ

2009 yılındaki bu çekimler sırasında Pitt ile Tarantino sık sık Poturalski'nin o dönemdeki kocasının sahibi olduğu bu kafeye gidip vakit geçirirlerdi.

22 / 25

HERKESTEN GİZLEDİLER

Pitt ile Poturalski'nin ilişkisi o dönemde başlamadı. İddialara göre yıllar sonra ikisini arkadaşları tanıştırdı. Romantik bir ilişkiye başladıktan sonra da bunu en yakın arkadaşlarından bile gizlemeyi tercih ettiler.

23 / 25

GİZLİ BULUŞMA

Çift, önceki gün Fransa'nın başkenti Paris'teki Paris Charles de Gaulle Havaalanı'nda buluştu. Pitt, Los Angeles'tan Poturalski de Berlin'den oraya gitti. Daha sonra da birlikte Le Castellet Havaalanı'ndan özel bir uçakla Pitt'in Miraval Şatosu'na gitmek üzere yola çıktı.

24 / 25

Sonunda isyan etti: Beğenmiyorsanız takip etmeyin!

25 / 25

>