‘Boşandığıma pişmanım’

‘Bo%C5%9Fand%C4%B1%C4%9F%C4%B1ma+pi%C5%9Fman%C4%B1m%E2%80%99
ABONE OL

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

SAMİMİ BİR DİLLE CEVAPLADI

SERDAR Ortaç, Haber Global ekranlarında yayınlanan “Jülide Ateş’le 40” programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, başta özel hayatı olmak üzere yöneltilen birçok soruyu samimi bir dille cevapladı. Jülide Ateş Serdar Ortaç’a “Boşandığınıza pişman mısın?” sorusunu yöneltti. Ortaç: “Evet. Pişmanım. Sürebilirdi. Pişmanım. Ama tekrarı olmaz! En güzel şey, birbirimizi şükranla anmak. Ama pişmanım! Keşke devam etseydi. Dürüstçe evet” yanıtını verdi.

‘PARA TEKLİF ETMEDİM’

SERDAR Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra magazin gündeminde sık sık yer alan, “Chloe’ye yanında kalması için 500 bin TL teklif etti” iddialarına yanıt verdi. Söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını dile getiren Ortaç, “Ben para teklif etmedim. Hatta bana boşanacağımız gün neler yapabiliriz diye konuşuyoruz. Örneğin o bana ‘3 lira benim yeniden hayatı kurmama yeterli’ dedi. Ben de ona dedim ki, ‘Sen bana 9 sene can yoldaşlığı yaptın. Sana 3 değil 300 lira vereceğim’ dedi. Ona göre anlaşıp el sıkıştık. Ama ondan öncesi yok. ‘Sana 500 bin TL vereyim. Yanımda kal’ gibi bir şey söz konusu olmadı. Bir kadına böyle bir şey teklif edilebilir mi?” ifadelerini kullandı.

‘BEN AYRILMAK İSTEDİM’

SERDAR Ortaç, Jülide Ateş’in “Chloe ile olan evliliğinizde ayrılmayı kim istedi?” sorusunu da şöyle cevapladı; “Ben istedim. Ben Chloe’yi 19 yaşında tanıdım. İlk tanıdığı adamım. Çok genç evlendi. Biraz bireysel yaşasaydı bu evlilik bitmezdi. Benim de bir sürü hatam var. Chloe şımarmadı. Karakteri sağlamdı. Hata varsa genç olması. Ama hata değil, şükür diyorum.”

>