Boluğur'dan seksi tatil pozları!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle gelen kısıtlamaların kalkmasının ardından ünlü isimler de soluğu tatil beldelerinde aldı. Bunlardan biri de paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Merve Boluğur oldu. Güzel oyuncu, son olarak siyah bikinisiyle çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Bolu%C4%9Fur%E2%80%99dan+seksi+tatil+pozlar%C4%B1%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Son dönemde yaptığı açıklamalarla ve paylaştığı fotoğraflarla sık sık konuşulan Merve Boluğur, Bodrum'da denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.

2 / 8

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu, tatilden karelerini takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

3 / 8

İSKELEDE POZ VERDİ

Son olarak iskelede poz veren 34 yaşındaki Boluğur'un "Cevapsız sorular" notunu düştüğü paylaşımına kısa sürede on binlerce beğeni aldı.

4 / 8

50 BİN TL

Instagram'da 3 milyon 600 bin takipçisi olan Merve Boluğur, takipçi sayısı artırınca, reklam içerikli paylaşımları için talep ettiği ücreti de artırmıştı.

5 / 8

Reklam içerikli paylaşımlardan 30 bin TL alan oyuncu, artık reklam içerikli paylaşımları için 50 bin TL istiyor.

6 / 8

"GECELERE"

Boluğur'un geçtiğimiz hafta yayınlayıp "Gecelere" notunu düştüğü paylaşımı da kısa sürede binlerce beğeni almıştı.

7 / 8

BU KEZ MASKE TAKTI

Öte yandan "Sağlıklı bir şekilde yaşam sürüyorum, geçse bile benden sağlık geçer" sözleriyle neden maske takmadığına kendince açıklama getiren Merve Boluğur, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenmişti.

8 / 8

Ünlü oyuncu, daha önceki tepki çeken görüntülerinin aksine bu kez işi ciddiyete alıp, koronavirüs önlemleri kapsamında maskesiyle objektiflere yansımıştı.

>