Boluğur hayalindeki erkeği açıkladı

Son dönemde oyunculuğun yanı sıra şarkı söyleyerek ve YouTube kanalı açarak gündemde olan Merve Boluğur (33), Instagram'da soru-cevap yaparak hayranlarının merak ettiklerini yanıtladı. Boluğur, beğendiği erkeğe dair açıklamasıyla dikkat çekti.

Bolu%C4%9Fur+hayalindeki+erke%C4%9Fi+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 11

Eşi Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdıktan sonra ne özel hayatında ne de oyunculuk kariyerinde aradığını bulamayan Merve Boluğur, magazin gündeminde adını unutturmuyor.

2 / 11

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarıyla ve paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur, hayranlarıyla soru-cevap yaptı.

3 / 11

Yeni projeler üzerine çalıştığı açıklayan ünlü oyuncu, kendisine gelen "Bir erkekte seni en çok ne etkiler?" sorusuna da yanıt verdi.

4 / 11

"ERİL, ENERJİSİ YÜKSEK"

Boluğur, "Varlığını hissettiren düşünüldüğümü yaşayayım. Tatlı sürprizler yapan, özetle eril, enerjisi yüksek kumral adam seviyorum" dedi.

5 / 11

"EGZOZU BOZUK KAMYON GİBİYİM"

Öte yandan 33 yaşındaki güzel, geçtiğimiz günlerde de Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yapmıştı. Boluğur, "İlişkide sürekli sorun çıkarıyorum ve istemsiz her şeye alınıyorum. Bunu nasıl aşabilirim?" sorusuna "Özel ilişkide iyi değilim. Egzozu bozuk kamyon gibiyim. Günümüz ilişkilerinde kadınlar erkekleşti. Erkeklerin birçoğu da kadın gibi" verdiği cevapla magazin gündemine oturmuştu.

6 / 11

MERVE'NİN TAHAMMÜL EDEMEDİKLERİ

Geçtiğimiz günlerde bir psikologla YouTube kanalından video yayınlayan Merve Boluğur, ilişkide tahammül edemediklerini şöyle sıralamıştı:

7 / 11

"Aşırı cool olması", "Ergen olması", "Anne bağımlısı olması", "Kaotik ve kıskanç ilişki", "Aşırı iltifat etmesi ve büyük cümleler kurması."

8 / 11

Boluğur ayrıca, "Meditasyon bana çok yardımcı oldu. Sevgi gibi kelimelerin bende ne çağrıştırdığını ve bu duyguyu kolayca kime aktarıyorum diye düşünüyorum" demişti.

9 / 11

"ERKEĞİN BULMASINI İSTİYORUM"

Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncu, "Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum" demişti.

10 / 11

Boluğur, "İnip kalkmalarım zaten meşhur. Çünkü popo kıvrımlarımı önemsiyorum. Hafif de kaslı bir görüntü. Fena değil. Sağlıklı bir bedenim var. Sürekli beraberiz ona saygı duyuyorum, iyi bakıyorum" açıklamasını yapmıştı.

11 / 11

"SEVGİLİM VAR, EL ALEM GÖRSÜN..."

Ünlü oyuncu, "Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. 'Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var' demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım" şeklinde konuşmuştu.

>