'Bırakmak lazım ama bırakamadım'

%E2%80%99B%C4%B1rakmak+laz%C4%B1m+ama+b%C4%B1rakamad%C4%B1m%E2%80%99
ABONE OL

Datça tatilini yarıda kesen Şener Şen, sağlık kontrolleri için döndüğü Nişantaşı'ndaki özel bir hastanede objektiflere takıldı. Usta sanatçı, 'Siz kimsiniz? Ne için beni görüntülüyorsunuz?' diyerek, basın mensuplarına tepki gösterdi. Eski filmleri hala ilgiyle izlenen oyuncu, mesleğiyle ilgili konuştu.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Yedi ay önce koronavirüse yakalanıp, tedavi görerek hastalığı yenen Şener Şen, sağlık kontrolünden geçti. Nişantaşı'nda aylar önce tedavi gördüğü aynı hastaneye gelerek, son kontrollerini yaptıran Şen, çıkışta telaşlı haliyle görüntülendi.

2 / 9

Önce basın mensuplarını tanımayıp "Siz kimsiniz? Ne için beni görüntülüyorsunuz?" diye tepki gösteren oyuncu, ardından durumu anlayınca sağlığı hakkında bilgi verdi.

3 / 9

"Çocuklar beni nasıl burada buldunuz da tanıdınız?" diyen Şen, koronavirüs sonrası kontrollerinin iyi çıktığını söyledi. Tatilden döndüğünü söyleyen oyuncu, "Eski filmleriniz hala ilgiyle izleniyor. Mesleği tam olarak bıraktınız mı?" sorusuna yanıt verdi.

4 / 9

Şimdilik sahneleri bırakmadığını belirten sanatçı, "Aslında bırakmak lazım ama tam olarak da bırakmadım. Bana uyan bir iş olursa tabii ki düşünebilirim. Eskiden o filmler çekilirken gençtik şimdi yaşlandık. Bizden de biraz geçti gibi" şeklinde konuştu.

5 / 9

DATÇA'DA GÖRÜNTÜLENDİ

Koronavirüsü atlatan Şener Şen, geçtiğimiz haftalarda soluğu Datça'da almıştı. Esnafın uğraşları sonucu bisikletinin ayaklığının sorunu giderilen Şener Şen, bisikletine atlayıp pedal çevirdi. Gazetecilerle karşılaşan ünlü oyuncu, "Sizin burada ne işiniz var?" diye konuşup şaşkınlığını dile getirdi.

6 / 9

"BENDE SİZLİK MALZEME YOK"

Şen, "Bu nasıl meslek, sizleri merak ediyorum” şeklinde konuştu. Muhabirlerin "Uzun zamandır buralardayız sizinle karşılaşmadık" sözleri üzerine usta sanatçı, "İyi olmuş" karşılığını verip tebessüm ettirdi.

7 / 9

Görüntülenmekten hoşlanmadığını söyleyen Şener Şen, "Medyada görünmek isteyen görünüyor zaten. Bende sizlik malzeme yok" dedi.

8 / 9

"ŞENER ŞEN'İN KİM MERAK EDER?"

Usta oyuncu, "Şener Şen’i kim merak eder? Filmleri görüyorlar yeter. 80’e gelmiş adamız. Bizim artık paparazzilik halimiz mi var?" ifadelerini kullandı.

9 / 9

Şener Şen’in bisikletindeki sepeti dikkatlerden kaçmadı. Usta ismin denize sıfır gizli cenneti ise böyle görüntülendi.

>