Bir dargın bir barışık

Hadise, uzun süredir aradığı aşkı oyuncu Kaan Yıldırım’da bulmuştu. Geçtiğimiz yıl kısa bir ayrılık yaşayan çift, ilişkilerine yeniden şans vermişti. Hadise ve Kaan Yıldırım arasında sular durulmuyor! Hadise’nin son paylaşımı olay yarattı.

Bir+darg%C4%B1n+bir+bar%C4%B1%C5%9F%C4%B1k
ABONE OL
Birlikte olduklarını açıkladıklarından bu yana magazin dünyasının en çok merak edilen çiftleri arasında yer alan Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin arasında sular durulmuyor. Hadise’ninsosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım akıllara ayrılık ihtimalini getirdi. Uzun zamandır yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan güzel şarkıcı Hadise’nin sosyal medya üzerinden “Bu hikayeyi en başa yazsak sonumuz değişir mi?” notu ile paylaştığı fotoğraf sosyal medyada olay yarattı.
 
Hadise'nin paylaşımı sonrasında, ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan ve yakın zamanda evlenecekleri konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin arasına yine kara kedi mi girdi? soruları sorulmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda sosyal medya üzerinden Yıldırım ile ilişkilerinin sona erdiğine dair açıklama yayınlayan ancak devam eden haftalarda yeniden barışan çiftin, Hadise’nin paylaşımı sonrasında yeniden ayrıldıkları konuşulmaya başlandı. 
>