Bikinili pozları çok beğenildi!

Fit görüntüsü ve bronz teniyle dikkat çeken sunucu Özlem Yıldız, her yaz olduğu gibi bu yıl da tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Ünlü sunucu, denize girip güneşlenirken ve yakın arkadaşı İlgi Gövsa ile denize girerken objektiflere yakalandı.

Bikinili+pozlar%C4%B1+%C3%A7ok+be%C4%9Fenildi%21;
ABONE OL
Kanal D ekranlarında 'Konuştukça' isimli programı sunan Özlem Yıldız, 2005 yılında iş insanı Sinan Serter ile dünyaevine girmiş, 2013'te boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten 2006'da Demir adını verdikleri oğulları dünyaya gelmişti. 2009'da maddi sıkıntıya girene kadar şaşalı bir hayat süren Sinan Serter, daha sonra yaşadığı maddi krizle haberlere konu olmuştu.
 
DENİZE GİRERKEN OBJEKTİFLERE TAKILDI
 
Güzel sunucu Özlem Yıldız Bodrum Azka Otel’i mesken tuttu. İstanbul'da işlerini düzene koyarak her fırsatta Bodrum'a tatile gelen Özlem Yıldız fiziği ve güzelliği ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.
 
Hafta sonu Bodrum'a gelen Özlem Yıldız, gündüz Azka Otel'in beach'inde denize girip güneşlenirken ve yakın arkadaşı İlgi Gövsa ile denize girerken objektiflere yakalandı. Güzel sunucu eski manken arkadaşı İlgi Gövsa'nın doğum günü kutlamaları için üç günlüğüne Bodrum'a gelmiş.
 
Bol bol denize girip güneşlenen arkadaş grubu, akşam sahilde ateş yakarak doğum günü pastasını üflemişler. Özlem Yıldız dört göz ile okulların tatil olmasını bekliyormuş. Oğlunun okulu tatil olması ile birlikte yaz boyunca Bodrum'da olacaklarmış.