Bige Önal'dan duygusal paylaşım: Gözüm hep kapılarda olacak

Bige+%C3%96nal%E2%80%99dan+duygusal+payla%C5%9F%C4%B1m:+G%C3%B6z%C3%BCm+hep+kap%C4%B1larda+olacak
ABONE OL

Geçtiğimiz haftalarda eski futbolcu olan babası Erhan Önal'ı kaybeden oyuncu Bige Önal, takipçilerini duygulandırdı. Babasını kaybetmenin acısını yaşayan Önal, sosyal medya hesabından babasıyla fotoğrafını paylaştı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal (63), geçen ay yaşamını yitirmişti. Babasının ani vefatıyla sarsılan oyuncu Bige Önal sessizliği bozdu.

2 / 8

Sosyal medya hesabından uzun bir aradan sonra paylaşım yapan güzel oyuncu, takipçilerine duygu dolu anlar yaşattı.

3 / 8

Bige Önal, babasıyla küçükken çekildiği bir fotoğrafı paylaştı ve "Hayatım hep sen odaklı değişti, gelişti. Varlığında en büyük aşkım. Yokluğunda hayatımın en büyük varlığısın. Unutur muyum diye korkuyorum gittiğinden beri; unutmak ne kelime... Her detayı; yüzündeki, elindeki her kıvrımı ezbere biliyorum. Özleminle ne yaparım, onu bilmiyorum. Kapılara bakardım hep çocukken, gözümü ayırmazdım sen gelene kadar. Hep kapılarda olacak gözüm, seni görene kadar. Seni seviyorum babiş" notunu düştü.

4 / 8

Takipçileri de 31 yaşındaki Bige Önal'ın gönderisine, "Başın sağ olsun" şeklinde yorumlar yaparak oyuncunun acısını paylaştı.

5 / 8

Öte yandan Bige Önal, geçtiğimiz haftalarda babası Erhan Önal'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile görüşmedikleri şeklinde çıkan haberlere de açıklık getirmişti.

6 / 8

Almanya'da teknik direktörlük yapan ağabeyi Mölzl'ün cenazeye gelemediğini ancak telefonda konuştuklarını anlatan Bige Önal, söylendiği gibi aralarının kötü olmadığını ifade etmişti.

7 / 8

Önal, konuyla ilgili; "Konuştuk cenaze sonrası; o Almanya’dan gelemedi. Çok üzüldü gelemediği için de. Yakın değiliz çünkü ben zaten abimle 21 yaşımdayken tanıştım, o yaştan sonra abi kardeş gibi olunamıyor maalesef ama aramızda kötü bir şey yok" demişti.

8 / 8

Güzel oyuncu, sözlerine; "Sadece çocukluğumuz bir arada geçemedi o Almanya’da yaşadığı için öyle pek abi kardeş gibi olamadık ama öyle bir husumet, kötü bir şey yok. Lütfen öyle yazmayın, babam da böyle bir şeyin çıkmasına üzülürdü. Tamamen birlikte büyümemekle alakalı bir durum" diye devam etmişti.

>